Trwa ładowanie...
d3afbx6

Nie stać jej. Przeprowadzka Barbary Kurdej-Szatan musi poczekać

Kto by pomyślał? Barbara Kurdej-Szatan od kilku lat wyskakuje z lodówki. Filmy, seriale, reklamy, programy. Okazuje się, że wcale tak różowo nie jest. Wielkie plany muszą poczekać z powodu braku gotówki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał i Barbara nie mają teraz powodów do zbytniej radości
Rafał i Barbara nie mają teraz powodów do zbytniej radości (AKPA)
d3afbx6

Niedawno informowaliśmy, że Barbara Kurdej-Szatan i jej rodzina planują przeprowadzkę. Wprawdzie dwa lata temu kupili nietani dom na przedmieściach stolicy, ale mieszkanie z dala od centrum okazało się mało wygodne. Wszyscy prowadzą intensywny tryb życia i woleliby mieszkać w mieście.

- Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem - mówiła Kurdej-Szatan w rozmowie z magazynem "Flesz".

Ale z planów na razie nici. "Na żywo" donosi, że dobra passa małżeństwa chwilowo się skończyła, a ich plany muszą poczekać.

d3afbx6

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan: "Miałam świetny pomysł na te 100 tysiaczków"

Niedawno Rafał Szatan stracił pracę w serialu "M jak miłość", a spektakl w Teatrze Muzycznym w Gdyni ściągnięto z afisza. W dodatku z "Tańca z Gwiazdami" odpadł prawie na samym początku, więc kurek z pieniędzmi został szybko zakręcony.

W nie lepszej sytuacji jest jego żona. Wprawdzie wciąż dobrze zarabia, ale duży zastrzyk gotówki przeszedł jej koło nosa. Chodzi o 100 tys. zł, których nie wygrała w "Tańcu z Gwiazdami" – nagrodę zgarnęła para Damian Kordas-Janja Lesar.

d3afbx6

Dlatego podęli rozsądną decyzję. Poczekają na lepsze czasy.

- Nie chcieliby podzielić losów kolegów z branży, którzy pożyczyli ogromne kwoty z banków, gdy dobrze zarabiali, a teraz mają kłopot z ich spłaceniem - mówi "Na żywo" przyjaciółka pary, która pragnie zachować anonimowość.

I dobrze zrobili, bo teraz pojawiły się kolejne nieprzyjemnie informacje. Rola Basi w serialu "W rytmie serca" została okrojona. A to oznacza mniej dni na planie i mniej gotówki.

d3afbx6

Podziel się opinią

Share

d3afbx6

d3afbx6