Trwa ładowanie...

Nie tego spodziewał się Kurski. Szczepkowska w TVP skrytykowała PiS

Joanna Szczepkowska w ostatnich latach regularnie komentowała sytuację polityczną w naszym kraju. Nie inaczej było podczas 17. edycji festiwalu Dwa Teatry. W trakcie odebrania nagrody, przyznanej przez TVP i Polskie Radio, aktorka skrytykowała rząd Beaty Szydło.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Nie tego spodziewał się Kurski. Szczepkowska w TVP skrytykowała PiSŹródło: ONS.pl
d3cvbge
d3cvbge

Szczepkowska została nagrodzona za rolę w monodramie "Goła baba". Kiedy odbierała wyróżnienie z rąk wiceprezesa TVP oraz rzecznika sponsora, postanowiła w błyskotliwy sposób odpowiedzieć na komentarz odnośnie "dobrej zmiany".

- Odbieram jedną nagrodę, ale za dwie role, więc chciałabym podziękować jako jedna, czyli poetycka, wrażliwa osoba i jako druga, która mówi zaskakujące wierszyki. Jako Kobieta z Parasolką chciałabym naprawdę, naprawdę bardzo serdecznie podziękować całej ekipie. Od realizatorów po księgową, którzy naprawdę z wielką miłością podeszli do spektaklu na żywo. Chciałam powiedzieć, że tłum czarnych parasoli wymyśliłam 20 lat temu. A jako Goła Baba chciałabym powiedzieć zaskakujący wierszyk: Żadne nagrody nie naprawią szkody, jakie nam funduje rząd, co państwo psuje – powiedziała ze sceny artystka.
Szczepkowska 4 czerwca 1989 roku w TVP ogłosiła upadek komunizmu. Czy po swoim ostatnim wystąpieniu będzie miała zakaz pojawiania się w Telewizji Polskiej?

ZOBACZ TEŻ: Szczepkowska ostro o Olbrychskim

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
ONS.pl
Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d3cvbge
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3cvbge