News
11-01-2018 (14:55)

Nie żyje Jessica Falkholt. Australijska aktorka brała udział w tragicznym wypadku

W szpitalu w Sydney zmarła Jessica Falkholt, australijska aktorka, która pod koniec 2017 r. razem z rodziną uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Gwiazda serialu "Zatoka serc" zmarła zaledwie dzień po pogrzebie swoich rodziców i siostry.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Falkholt
Jessica Falkholt (Materiały prasowe)
WP

Do wypadku doszło 26 grudnia w Nowej Południowej Walii. W samochód, którym podróżowała rodzina Falkholt uderzył drugi pojazd. Oba auta zaczęły płonąć. Z płonącego samochodu udało się wydobyć jedynie Jessikę i jej siostrę Anabelle. Niestety rodzice dziewczyn spłonęli żywcem.

Choć siostry zostały błyskawicznie przetransportowane do szpitala, nie udało się uratować 21-letniej Annabelle. Lekarze robili wszystko, by uratować życie Jessiki. Choć na początku lekarze dawali jej 50 proc. szans na przeżycie, skomplikowane obrażenia mózgu i narządów wewnętrznych okazały się zbyt poważne. Ostatecznie najbliższa rodzina aktorki zdecydowała się na odłączenie 28-latki od aparatury podtrzymującej funkcje życiowe.

Zaledwie kilkanaście godzin przed śmiercią Jessiki Falkholt odbył się pogrzeb jej rodziców i siostry. Jak ustaliła policja, sprawca wypadku wracał z kliniki metadonu, środka stosowanego do leczenia uzależnienia od heroiny. Niewykluczone, że w chwili zdarzenia był on pod wpływem narkotyków.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP