Trwa ładowanie...

Nie żyje Kim Jong-Hyun. Wokalista popełnił samobójstwo

Ikona k-popu, Kim Jong-Hyun został znaleziony martwy w swoim domu w Seulu w Korei Południowej. Był wokalistą zespołu SHINee, miał 27 lat.

Nie żyje Kim Jong-Hyun. Wokalista popełnił samobójstwoŹródło: Youtube.com
d3pg7rv
d3pg7rv

Kim Jong-Hyun umarł przez zatrucie tlenkiem węgla. Znaleziono go po godzinie 18 w jego mieszkaniu, skąd został przewieziony do szpitala. Tam stwierdzono zgon.

Policja przybyła na miejsce, po zgłoszeniu otrzymanym od siostry gwiazdora. Dziewczyna dostała pożegnalną wiadomość, co utwierdziło ją w przekonaniu, że młodszy brat chce targnąć się na swoje życie. Przed śmiercią napisał:

"To było dla mnie bardzo trudne, aż do teraz. Proszę, pozwól mi odejść. Cierpiałem. To jest moje ostatnie życzenie"

Muzyk od jakiegoś czasu zmagał się z depresją, nikt z jego otoczenia o tym nie wiedział.

Wytwórnia, która współpracowała z zespołem SHINee, SM Entertainment w oświadczeniu o śmierci wokalisty napisała:

SHINee to zespół złotej generacji k-popu, został założony w Korei Południowej. Członkowie grupy tworzyli głównie muzykę R&B pod kierownictwem wytwórni SM Entertainment. Nazwa zespołu została utworzona poprzez dodanie do słowa Shine (z ang. świecić), przyrostka „ee” i jest ona interpretowana jako osoba, która otrzymuje światło lub osoba w świetle jupiterów. Grupa została założona w 2008 r. i składała się z pięciu członków: Onew, Key, Minho, Taemin i Kim Jong-Hyun. Zadebiutowała 25 maja 2008 r. w programie Inkigayo stacji SBS utworem Nunan Neomu Yeppeo (Replay)

SM Entertainment, to najbardziej popularna wytwórnia w Korei Południowej. Kilka razy była podejrzewana o wykorzystywanie, do skraju wytrzymałości zespołów, które działają pod ich szyldem. Wśród fanów K-popu, krąży sporo teorii spiskowych. Fani podejrzewają, że do załamania doszło, gdyż Kim Jong-Hyun był wyczerpany, a w czasie promocji trasy koncertowej nie zapewniono mu odpowiednich warunków do regeneracji.

Kim Jong-Hyun był także tancerzem, twórcą tekstów, modelem. W 2015 r. rozpoczął karierę solową. Chętnie wypowiadał się na tematy pozamuzyczne. Ostro krytykował politykę edukacyjną rządu oraz popierał prawa społeczności LGBT.

Uduchowiony Piasek zapewnia: "Można być wierzącym gejem i kochać Boga! KAŻDY JEST OWOCEM MIŁOŚCI":

d3pg7rv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pg7rv