WP

Nie żyje Kim Porter, była partnerka P.Diddy'ego. Miała 47 lat

Porter została znaleziona w czwartek w jej domu w Toluca Lake w Los Angeles. Modelka i aktorka była partnerką matką trójki dzieci słynnego rapera, P.Diddy'ego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Kim Porter, była partnerka P.Diddy'ego. Miała 47 lat
(Getty Images)
WP

Serwis TMZ podał, że wysłano do niej służby ratunkowe. Otrzymały informację o zatrzymaniu akcji serca Porter. Alarm podniosła rodzina, która nie mogła jej dobudzić. Ratownicy dotarli do niej około południa. Niestety, Porter nie dało się uratować.

- Ze smutkiem potwierdzam informację o odejściu Kim Porter. Proszę o uszanowanie prywatności jej rodziny w tym czasie – powiedział portalowi Page Six rzecznik aktorki.

Osoba z otoczenia Porter powiedziała TMZ, że modelka od kilku tygodni zmagała się z dolegliwościami przypominającymi grypę, prawdopodobnie mogła mieć nawet zapalenie płuc. Inne źródło dodaje, że modelka kontaktowała się wcześniej z lekarzem, narzekając, że czuje, iż jej stan się nie poprawia. Przyczyna jej śmierci jest jednak jeszcze nieznana.

WP

Kim Porter była partnerką rapera P.Diddy’ego od 1994 r. do 2007 r. Znajomi pary twierdzili, że był to burzliwy związek i gwiazdorska para kilkukrotnie rozstawała się i schodziła na nowo. Doczekała się trójki dzieci: bliźniaczek Jessie James i D’Lili Star i syna Christiana. Porter wychowywała także syna z poprzedniego związku z producentem Alem B. Surem!, Quincy’ego Browna.

Wyrazy współczucia rodzinie składają największe gwiazdy. Wpisy z kondolencjami zamieściły w sieci m.in. Rihanna i Nicki Minaj. Podkreślają, jak wyjątkową osobą była i łączą się z tymi, którzy mieli okazję znać Porter osobiście.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP