Trwa ładowanie...
d233xfn

Nie żyje muzyk Kacper Wielusiński. Miał zaledwie 21 lat

Zmarł gitarzysta rockowej grupy Anotherland. Smutne wieści przekazali jego koledzy z zespołu za pośrednictwem Facebooka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zmarł Kacper Wielusiński
Zmarł Kacper Wielusiński (Facebook.com)
d233xfn

Formacja Anotherland jest znana fanom rocka. Muzycy wydali już dwie EPki pt. "Nibyświat" oraz "Wyruszam sam". Występowali na scanie z takimi zespołami jak Happysad czy Tabu. Członkowie grupy podzielili się na Facebooku bardzo smutną wiadomością. Ich przyjaciel i gitarzysta Anotherland, Kacper Wielusiński, zmarł 15 stycznia 2019 roku. Miał zaledwie zaledwie 21 lat.

- Z ogromnym smutkiem i żalem musimy poinformować, że wczoraj o godzinie 8:50, po kilkunastu dniach heroicznej walki lekarzy i bliskich, odszedł od nas, nasz ukochany przyjaciel i brat Kacper Wielusiński. Świetny gitarzysta, wspaniały muzyk, wielki artysta i przede wszystkim cudowny człowiek - napisali w oświadczeniu.

Muzycy wyznali, że gitarzysta był jednym z założycieli zespołu.

d233xfn

- Kacper współtworzył z nami zespół Anotherland od początku jego istnienia. Dane nam było zagrać razem dziesiątki koncertów w niemal całej Polsce. Przeżyliśmy niezliczone ilości fantastycznych momentów – zarówno w procesie twórczym, jak i prywatnie. Trudno nam pogodzić się z tą ogromną dla nas stratą - dodali ze smutkiem.

Przyczyna śmierci Kacpra Wielusińskiego nie jest znana.

d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn