Trwa ładowanie...
d4fobpl

Nie żyje ojciec Sandry Bullock. "Dziękuję ci za służbę"

O śmierci Johna W. Bullocka poinformował partner aktorki. Ojciec, dziadek i weteran drugiej wojny światowej miał 93 lata.
Share
Sandra Bullock z rodzicami w 1998 r.
Sandra Bullock z rodzicami w 1998 r.Źródło: Getty Images
d4fobpl

John W. Bullock zmarł we wtorek otoczony rodziną i przyjaciółmi. Bryan Randall, który spotyka się z Sandrą Bullock od trzech lat, napisał na prywatnym koncie na Instagramie, że John "opuścił budynek" i podziękował mu za służbę jako ojcu, dziadkowi i weteranowi drugiej wojny światowej.

Aktorka nie skomentowała publicznie śmierci ojca, który przeżył jej matkę o 18 lat. Helga Meyer, niemiecka śpiewaczka operowa, zmarła w 2000 r. w wieku 58 lat. Rodzice Sandry Bullock poznali się i pobrali w Niemczech, gdzie John stacjonował w amerykańskiej bazie wojskowej.

Po wojnie para przeprowadziła się do Virginii, gdzie w 1964 r. urodziła się Sandra Bullock. Wkrótce po tym rodzina wróciła do Europy. Przyszła aktorka mieszkała przez 12 lat w Niemczech i Austrii, ucząc się w szkole baletowej i sporadycznie występując z matką w operze.

Do 18. roku życia Sandra Bullock miała podwójne (amerykańsko-niemieckie) obywatelstwo. W 2009 r. aktorka złożyła wniosek o niemiecki paszport.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d4fobpl

Podziel się opinią

Share
d4fobpl
d4fobpl