Trwa ładowanie...
dyvdj5w
News

Nie żyje Prodigy, członek legendarnego Mobb Deep

Raper zmarł w wieku 42 lat. Artysta od dłuższego czasu cierpiał na liczne dolegliwości. Jednak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje Prodigy, członek legendarnego Mobb Deep
(Youtube.com)
dyvdj5w

- W smutku i z niedowierzaniem potwierdzamy śmierć naszego przyjaciela Alberta Johnsona. Lepiej znanego milionom fanów jako Prodigy, członka legendarnego składu Mobb Deep - brzmi fragment oświadczenia. - Prodigy był hospitalizowany kilka dni temu w Las Vegas po jednym z koncertów. Walczył z powikłaniami po przebytej chorobie. Wiekszość fanów doskonale wie, że Albert od dzieciństwa walczył z chorobą. Dokładne przyczyny choroby nie zostały jeszcze ustalone. Prosimy wszystkich o poszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym czasie.

Albert Johnson urodził się w Nowym Jorku. Pochodził z rodziny muzyków. Jego dziadek Budd Johnson i wujek Keg Johnson mieli wkład w rozwój stylu jazzowego Bebop. Matka Fatima Frances Collins przez pewien czas występowała w grupie muzycznej The Crystals. W niej nagrała takie hity jak "Da Doo Ron Ron" i "Then He Kissed Me". Obie piosenki były wyprodukowane przez legendarnegoPhilla Spectora.

Wspólnie z przyjacielem i raperem, Havoc, stworzył duet Mobb Deep, który na stałe zapisał się na kartach muzyki hip-hopowej.

dyvdj5w

Podziel się opinią

Share
dyvdj5w
dyvdj5w