ycipk-3auwll
News

Nie żyje Rafał Szulc. Raper miał 33 lata

Rafał Szulc znany był fanom rapu pod pseudonimem Raca. Z informacji przekazanych przez portal Glamrap.pl oraz od innych raperów wynika, że muzyk popełnił samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Szulc "Raca" nie żyje
Rafał Szulc "Raca" nie żyje (youtube.com)
ycipk-3auwll

Rafał Szulc miał 33 lata i pochodził ze Szczecina. Ostatnie lata spędził w Olecku. Portal Glamrap.pl nazywa go "reprezentantem północnej sceny". Z informacji portalu wynika, że muzyk zmarł 17 lipca. 19 lipca w Kaplicy Pogrzebowej N.M.P. Królowej Polski w Olecku odbyło się wystawienie trumny z ciałem. W sobotę, 20 lipca, rodzina pożegnała Szulca w czasie pogrzebu.

ZOBACZ: Bonus RPK prawomocnie skazany! "Przegrałem, ale będę się odwoływał"

ycipk-3auwll

Śmierć Racy odbiła się szerokim echem w środowisku raperskim. Artysta Bambo The Smuggler pożegnał kolegę na swoim profilu na Facebooku. Umieścił wymowny wpis.

- Spoczywaj w pokoju Rafał ! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski...

Bambo The Smuggler poinformował redakcję glamrap.pl, że Raca najprawodpodobniej popełnił samobójstwo.

ycipk-3auwll

Rafał Szulc urodził się w Szczecinie 31 sierpnia 1986 r. Debiutował featuringami na płytach Promagiel – Rapexpol S.A. (bit: Stona) i EP’ce Tuns na bitach Flamastra. Współpracował m.in. z Fokusem, Tym Typem Mesem. W 2017 roku raper zapowiedział następcę krążka „PLN” z 2013. Niestety, krążek ten nie ujrzy już światła dziennego.

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Gdzie szukać pomocy?

ycipk-3auwll

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3auwll

ycipk-3auwll
ycipk-3auwll