Trwa ładowanie...
d1ujw0y
News

Nie żyje Rafał Szulc. Raper miał 33 lata

Rafał Szulc znany był fanom rapu pod pseudonimem Raca. Z informacji przekazanych przez portal Glamrap.pl oraz od innych raperów wynika, że muzyk popełnił samobójstwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Szulc "Raca" nie żyje
Rafał Szulc "Raca" nie żyje (youtube.com)
d1ujw0y

Rafał Szulc miał 33 lata i pochodził ze Szczecina. Ostatnie lata spędził w Olecku. Portal Glamrap.pl nazywa go "reprezentantem północnej sceny". Z informacji portalu wynika, że muzyk zmarł 17 lipca. 19 lipca w Kaplicy Pogrzebowej N.M.P. Królowej Polski w Olecku odbyło się wystawienie trumny z ciałem. W sobotę, 20 lipca, rodzina pożegnała Szulca w czasie pogrzebu.

ZOBACZ: Bonus RPK prawomocnie skazany! "Przegrałem, ale będę się odwoływał"

Śmierć Racy odbiła się szerokim echem w środowisku raperskim. Artysta Bambo The Smuggler pożegnał kolegę na swoim profilu na Facebooku. Umieścił wymowny wpis.

d1ujw0y

- Spoczywaj w pokoju Rafał ! Zostałem ostatnim przedstawicielem północnej Polski...

Bambo The Smuggler poinformował redakcję glamrap.pl, że Raca najprawodpodobniej popełnił samobójstwo.

Rafał Szulc urodził się w Szczecinie 31 sierpnia 1986 r. Debiutował featuringami na płytach Promagiel – Rapexpol S.A. (bit: Stona) i EP’ce Tuns na bitach Flamastra. Współpracował m.in. z Fokusem, Tym Typem Mesem. W 2017 roku raper zapowiedział następcę krążka „PLN” z 2013. Niestety, krążek ten nie ujrzy już światła dziennego.

d1ujw0y

Rodzinie i bliskim składamy szczere wyrazy współczucia.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

d1ujw0y

Podziel się opinią

Share
d1ujw0y
d1ujw0y