WP

Nie żyje Stefanie Sherk. Aktorka miała 37 lat

Zmarła Stefanie Sherk. O śmieci aktorki poinformował mąż Demian Birchir. Opublikował w mediach społecznościowych bardzo smutny wpis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stefanie Sherk miała 37 lat. Przyczyna śmierci nie została podana do publicznej wiadomości
Stefanie Sherk miała 37 lat. Przyczyna śmierci nie została podana do publicznej wiadomości (Instagram.com)
WP

Stefanie Sherk zmarła w wieku zaledwie 37 lat. Była kanadyjską aktorką i modelką. Występowała w serialu "The Bridge: Na granicy" oraz w takich produkcjach "Star Power" czy "Loco Love". Zagrała też terapeutkę w filmie "Grudge”, który pojawi się w kinach w przyszłym roku. W 2011 r. zaczęła się spotykać z nominowanym do Oscara aktorem Demianem Birchirem. Gwiazdor zyskał popularność dzięki rolom w takich filmach, jak "Lepsze życie", "Obcy: Przymierze", "Nienawistna ósemka" czy "Zakonnica". To właśnie on za pośrednictwem Instagrama poinformował o śmierci żony.

Stefanie Sherk z mężem/EastNews
Podziel się

"Drodzy przyjaciele. W imieniu rodziny Sherk i Bichir informuję, że 20 kwietnia nasza najdroższa Stefanie Sherk, moja kochana i kochająca żona, odeszła w spokoju. To najsmutniejszy i najtrudniejszy czas naszego życia i nie wiemy, jak długo zajmie nam pokonanie tego bólu" – napisał Demian Bichir.

WP

"Będziemy tęsknić za piękną, anielską oraz utalentowaną Stefanie. Pozostanie w naszych sercach na zawsze. Z góry dziękujemy wszystkim za modlitwy i prosimy o wyrozumiałość, byśmy mogli przeżywać czas żałoby w spokoju" - dodał.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP