Muzyka
12-01-2018 (13:26)

Niech Celine Dion będzie inspiracją dla innych gwiazd. Reakcja piosenkarki zachwyca

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas koncertu Celine Dion w Las Vegas. Na scenę wtargnęła pijana fanka, która niespodziewanie zaczęła się zwierzać swojej idolce. Reakcja piosenkarki była bezcenna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Celine Dion
Celine Dion (ONS.pl)
WP

Piosenkarka od lat cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Niedawno Celine udowodniła również, że jest wielką artystką, której zależy na swoich fanach. Podczas koncertu w Las Vegas na scenie pojawiła się kobieta, która była wyraźnie pod wpływem alkoholu. Na nagraniu, które stało się już hitem internetu, widać jak pijana fanka zaczęła krzyczeć o swoich problemach.

Choć ochrona zareagowała błyskawicznie i chciała ją zdjąć ze sceny, Celine Dion pokazała klasę i pozwoliła jej wyrzucić z siebie smutki. Okazało się, że kobieta chciała podzielić się ze wszystkimi smutną informacją o problemach zdrowotnych syna, który przeszedł transplantację szpiku kostnego.

WP

Piosenkarka wysłuchała ją i powiedziała, że mają wiele wspólnego, bo są matkami, które kochają swoje dzieci. Reakcja Celine Dion zaskoczyła fanów, którzy po koncercie pokochali ją jeszcze bardziej.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP