Trwa ładowanie...
dmqevf8

Niemalże naga Ola Żuraw na Instagramie. Wszystko w słusznej sprawie

Ola Żuraw od momentu narodzin córki pozuje w sieci na "instamatkę". Była uczestniczka "Top Model" nie udaje jednak, że macierzyństwo odebrało jej seksapil.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Żuraw pokazała się zupełnie bez skrępowania.
Ola Żuraw pokazała się zupełnie bez skrępowania. (Instagram.com)
dmqevf8

Ola Żuraw była jedną z największych nadziei "Top Model". Choć może nie wyglądała jak typowa modelka, to jednak szybko pokazała swój potencjał i zyskała sporą sympatię widzów. Programu nie udało jej się wygrać, lecz nie zmienia to faktu, że jej uroda z całą pewnością zasługuje na podziw. Nie tylko ładna twarz, ale i ciało godne pozazdroszczenia są częstym obiektem komplementów. Fani Żuraw nie ukrywają, że są pod wrażeniem tego, jak wygląda.

ZOBACZ WIDEO: Anna Piszczałka z "Top Model" o programie: Teraz byłoby mi ciężej

Ola Żuraw dobrze wie, że świetnie się prezentuje i dlatego chętnie pokazuje swoje ciało. A trzeba przyznać, że niejedna nastolatka mogłaby jej pozazdrościć figury, nie wspominając już o tym, że Żuraw ponad rok temu została mamą małej Poli. Na instagramowym profilu modelki pojawiło się zdjęcie, na którym jest ona niemal zupełnie naga. Wszystko jednak w słusznej sprawie. W ten sposób była uczestniczka "Top Model" próbuje nagłośnić zbiórkę pieniędzy dla chorego dziecka.

dmqevf8

Uważacie, że Ola Żuraw wybrała dobry sposób?

dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8