Trwa ładowanie...
d1aggj1
Megafon.pl
Muzyka

Niepokojące dolegliwości mogły skończyć się dla niego tragicznie. W mózgu Williamsa znaleziono ślady krwi

Kilka tygodni temu Robbie Williams trafił do szpitala. Jak się okazało, piosenkarz zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które mogły zagrażać jego życiu. Ostatnio muzyk udzielił wywiadu, w którym opowiedział o trudnych chwilach. Uspokoił również fanów dodając, że czuje się już lepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robbie Williams
Robbie Williams (Getty Images, Fot: Pascal Le Segretain)
d1aggj1

We wrześniu Robbie Williams odwołał trasę koncertową, po tym jak lekarze odkryli anomalię w jego mózgu i wysłali do szpitala na badania. Wokalista spędził 7 dni na oddziale intensywnej terapii.

- Czułem drętwienie ręki, nie mogłem opanować drżenia z boku moich ust. Nie mogłem oddychać i miałem bóle głowy. Chciałem walczyć i najpierw dokończyć ostatnie dwa koncerty w Rosji - powiedział Williams w jednym z ostatnich wywiadów.

Okazało się, że w mózgu artysty znaleziono krew.

d1aggj1

- Miałem wykonane badania krwi i miałem różne skany, w tym te z mojego serca i mózgu. Wykryto pewne anomalie, w tym coś na moim mózgu, wyglądało to jak krew - wspomina piosenkarz.

Żona artysty, Ayda Field wraz z dwójką ich dzieci, była w Stanach, gdy Robbie trafił do szpitala.

- Ayda nie widziała mnie, a ja byłem w małym łóżku, przymocowanym do rur. Ale na OIOM-ie otaczali mnie ludzie, którzy opiekowali się mną w każdym znaczeniu tego słowa, 24 godziny na dobę - dodał.

Piosenkarz we wrześniu mówił, że ostatni raz przez chorobę odwołał koncerty 19 lat temu.

d1aggj1

- Od 1998 roku nie odwołałem żadnego koncertu ze względu na problemy zdrowotne, więc wiecie na pewno, że nie zrobiłbym tego, gdybym nie miał ważnego powodu - dodał.

Williams wyjawił również, że w powrocie do zdrowia pomogła mu joga oraz zdrowa dieta.

Robbie Williams to jeden z popularniejszych popowych wokalistów. Karierę zaczynał w zespole Take That. Jego solowe płyty sprzedały się na całym świecie w nakładzie ponad 75 milionów egzemplarzy. Najnowszy longplay Anglika, "The Heavy Entertainment Show", ukazał się w listopadzie 2016 roku. Dyskografię uzupełnia kompilacja "Under the Radar Volume 2" z listopada 2017 roku.

d1aggj1

Podziel się opinią

Share

d1aggj1

d1aggj1