WP

Nieprzeciętny prezent dla Pippy Middleton. Brat podarował jej prawdziwy unikat

Co dać kobiecie, która wyszła za milionera i ma wszystko? James Middleton wiedział, że najlepszym wyborem będzie prezent "z duszą".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
James i Pippa są zgranym rodzeństwem
James i Pippa są zgranym rodzeństwem (Getty Images)
WP

Brytyjczycy nazwali zaślubiny Pipyy Middleton i Jamesa Matthewsa "prawie królewskim" ślubem. Nic dziwnego, skoro wśród gości znalazła się większość członków brytyjskiej rodziny królewskiej, celebryci i milionerzy, a panna młoda to młodsza siostra księżnej Kate. Wydarzenie było na tyle huczne, że choć minął od niego ponad rok, a Pippa cieszy się życiem nie tylko świeżo upieczonej mężatki, ale i mamy, wciąż wraca we wspomnieniach. Bo jak się okazuje, wciąż kryje sporo ciekawostek.

Jedną z nich, jak podaje „Daily Mail”, jest kwestia prezentu, jaki podarował Pippie młodszy brat. Powiedzieć, że to nietuzinkowy ślubny podarunek, to mało. James Middleton dał siostrze zabytkową łódź z lat 30. Co więcej, sam zaangażował się w jej renowację.

- James pojawił się u mnie z tą piękną łodzią. Odnowiłem całą jej strukturę, ale to on sam naprawił stary silnik. Ma do tego prawdziwą smykałkę – powiedział „Daily Mail” George Winks, rzemieślnik i założyciel firmy Temper Studio.

WP

Wyremontowana łódź znajduje się w Szkocji, na terenie rodzinnego majątku Jamesa Matthewsa. Otrzymała też specjalne imię. Nazwano ją Rafa, na cześć spaniela, którego w przeszłości James podarował Pippie.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP