Trwa ładowanie...

Niezwykła aukcja od The Kelly Family

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda życie w trasie koncertowej? W tym czasie często to środek transportu staje się wspólnym domem członków zespołu, którzy spędzają w nim razem cały czas pomiędzy kolejnymi występami. Właśnie taki autobus, który przez wiele lat służył w trasie za dom jednej z najbardziej znanych, występujących na światowej scenie muzycznej rodzin, The Kelly Family, został wystawiony na sprzedaż w internetowym domu aukcyjnym Catawiki.

Niezwykła aukcja od The Kelly FamilyŹródło: Materiały prasowe
d1uob90
d1uob90

Eksperci z domu aukcyjnego Catawiki potwierdzili, że pochodzący z 1957 r. autobus wystawiony na aukcji w portalu, jest oryginałem należącym niegdyś do grającej rodziny. Niewykluczone, że to właśnie podczas jednej z podróży piętrowym autobusem powstały zarysy takich hitów, jak "I can’t help myself" czy "Fell in love with an Alien".

Łóżka na rozkładanych ławkach i specjalne zagłębienia na kubki z napojami w stolikach – to codzienność wielu odbywających trasę koncertową muzyków. Szczególnie latem, kiedy ma miejsce najwięcej festiwali na całym świecie, a pogoda sprzyja, zespoły podróżują właśnie w takich warunkach. Dla grupy The Kelly Family piętrowy autobus, którym w latach 80. i 90. jeździła w trasy koncertowe stał się znakiem rozpoznawczym.

Po reaktywacji zespołu i wydaniu płyty "We Got Love", The Kelly Family już w przyszłym roku wyruszy w trasę koncertową promującą nowy krążek. Wyjątkowy pojazd, który można nabyć w drodze licytacji stanowi więc gratkę dla fanów legendarnego zespołu, w których odżyły na nowo emocje związane z grupą.

d1uob90
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uob90