Trwa ładowanie...
d2kecvb

Nina Terentiew dba o swoich. Antek Królikowski dostał bardzo atrakcyjną ofertę

Dla Pawła Królikowskiego i jego najbliższych nastał trudny czas. Na szczęście aktor zmagający się z ciężką chorobą może liczyć na wsparcie nie tylko członków rodziny, ale także swojej szefowej. Terentiew czekając na powrót Królikowskiego, wyciągnęła pomocną dłoń do jego syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Antek to najstarsze dziecko Pawła Królikowskiego
Antek to najstarsze dziecko Pawła Królikowskiego (AKPA)
d2kecvb

Dramat Pawła Królikowskiego nie ustaje. Aktor przeszedł niedawno kolejną operację, po której nastąpiły powikłania i wdała się infekcja. Niedawno pisaliśmy, że choć produkcja show "Twoja twarz brzmi znajomo" musiała zatrudnić na jego miejsce nowego jurora, to Polsat cały czas liczy na jego powrót. "Może być pewien, że czekamy na niego w kolejnej edycji, jak tylko wróci do formy" – mówiła Nina Terentiew, która postanowiła też zadbać o przyszłość jego syna, Antka Królikowskiego.

Obejrzyj: "Bad Boy" - Antek Królikowski w najnowszym filmie Patryka Vegi

Jak dowiedział się tygodnik "Na Żywo", dyrektor programowa postanowiła uczynić z młodego Królikowskiego twarz kampanii reklamowej Polsatu.

d2kecvb

- Będzie on miał możliwość zagrania w reklamie abonamentu smartDOM Cyfrowego Polsatu. Tak zadecydowała pani Terentiew, która dobrze zna sytuację ojca Antka. To pomocna dłoń wyciągnięta do rodziny Królikowskich – powiedział informator tygodnika.

Antek to najstarsze dziecko Pawła Królikowskiego Nina Terentiew z Pawłem Królikowskim w 2014 r./AKPA
Antek to najstarsze dziecko Pawła Królikowskiego (Nina Terentiew z Pawłem Królikowskim w 2014 r./AKPA)

W praktyce oznacza to 150 tys. zł za udział w kampanii, która dotychczas była domeną Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka.

d2kecvb

Podziel się opinią

Share
d2kecvb
d2kecvb