Trwa ładowanie...
d2c3mfb

Nipsey Hussle nie żyje. Raper został zastrzelony w Los Angeles

Nipsey Hussle nie żyje. Raper został śmiertelnie postrzelony na parkingu przed swoim sklepem w Los Angeles. Artysta zmarł w wieku 33 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nipsey Hussle nie żyje. Raper zastrzelony w Los Angeles
Nipsey Hussle nie żyje. Raper zastrzelony w Los Angeles (East News)
d2c3mfb

Nipsey Hussle nie żyje

33-letni raper Nipsey Hussle nie żyje. Artysta został śmiertelnie postrzelony. Zagraniczne media podają, że do strzelaniny doszło na parkingu przy należącym do rapera sklepem odzieżowym Marathon Clothing. Nieidentyfikowany napastnik oddał kilka strzałów do stojących w pobliżu osób, jedną z nich był kalifornijski raper. Wykonawca został reanimowany na miejscu, a na następnie przetransportowany do szpitala. Niestety lekarzom nie udało się go uratować.

„Nasze serca są z bliskimi Nipsey Hussle'a oraz wszystkimi, których dotknęła ta okropna tragedia. L.A. jest głęboko dotknięte za każdym razem, gdy młody człowiek traci życie w bezsensownej strzelaninie””– napisał na Twitterze burmistrz Los Angeles Eric Garcetti.

d2c3mfb

Nipsey Hussle – wschodząca gwiazda rapu z Zachodniego Wybrzeża

Nipsey Hussle uznawany był za nową gwiazdę kalifornijskiego rapu. Jego debiutancki, solowy album ”Victory Lap” z 2018 r., zebrał dobre recenzje ze strony krytyków i osiągnął komerycjny sukces. Otrzymał również nominacje do Nagrody Grammy w kategorii Najlepsza Płyta Rap.

Nipsey Hussle uchodził za wchodzącą gwiazdę rapu z Zachodniego Wybrzeża. Jego pierwszy solowy album Victory Lap, który ukazał się w 2018 roku, spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków i okazał się komercyjnym sukcesem. Za krążek ten Nipsey Hussle otrzymał nominację do tegorocznej Nagrody Grammy w kategorii Najlepsza Płyta Rap.

Artysta osierocił dwoje dzieci.

Na Twitterze rapera wspominają największe gwiazdy, takie jak m.in. Rihanna, Drake, J.Cole czy Pharell Williams.

d2c3mfb

Podziel się opinią

Share
d2c3mfb
d2c3mfb