Trwa ładowanie...
d4fifux

Niska emerytura nie przeraża Majki Jeżowskiej. "Sama muszę sobie poradzić"

Kilka gwiazd już pożaliło się na niskie emerytury po latach ciężkiej pracy artystycznej. Majka Jeżowska jest całkowicie świadoma i liczy się z konsekwencjami. Póki co niczym się nie martwi.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Jeżowska nie interesuje się jeszcze emeryturą.
Jeżowska nie interesuje się jeszcze emeryturą.Źródło: East News, Fot: East News
d4fifux

Majka Jeżowska to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek dziecięcych. Jej utwory wychowały pokolenia. Wystarczy zaśpiewać "Wszystkie dzieci nasze są". Artystka została zapytana przez dziennikarkę o niskie emerytury gwiazd. Głośno było ostatnio o Rudim Schubercie, który narzekał na niskie płace.

ZOBACZ TAKŻE: Elegancka Majka Jeżowska w długim płaszczu prezentuje nagą łydkę

Zdaje się, że Jeżowska nawet nie myśli o życiu na emeryturze. Prężnie działa i nie zwalnia tempa. - Ja jeszcze nie liczyłam i nie wybieram się emeryturę - zapewniła w rozmowie z Wideoportalem.

d4fifux

- Ja nie liczę na żadną emeryturę. Nie wiem ile to będzie, nie obliczam, nie chcę. Ja wiem, że sama muszę sobie poradzić i może kiedyś się to zmieni. Zamierzam ten rok spędzić hucznie - zdradza Wideoportalowi. Artystka powiedziała, że obchodzi jubileusz i zapraszała na swoje koncerty.

Niektórzy artyści odkładają przez całe życie, by później mieć za co żyć. Z takiego samego założenia wychodzi Majka Jeżowska. - Ja zawsze liczyłam tylko na siebie, byłam niezależna i też nie chciałabym poczuć, że jestem zdana na czyjąś łaskę - podkreśla.

Po wielu latach na scenie energia jej nie opuszcza. Według wypowiedzi Majki Jeżowskiej wszystko wskazuje na to, że jeszcze niejeden jubileusz będzie obchodziła. Co z pewnością ucieszy fanów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4fifux

Podziel się opinią

Share
d4fifux
d4fifux