Trwa ładowanie...

Niska emerytura nie przeraża Majki Jeżowskiej. "Sama muszę sobie poradzić"

Kilka gwiazd już pożaliło się na niskie emerytury po latach ciężkiej pracy artystycznej. Majka Jeżowska jest całkowicie świadoma i liczy się z konsekwencjami. Póki co niczym się nie martwi.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Niska emerytura nie przeraża Majki Jeżowskiej. "Sama muszę sobie poradzić"Źródło: East News, fot: East News
d33hs9t

Majka Jeżowska to jedna z najbardziej popularnych piosenkarek dziecięcych. Jej utwory wychowały pokolenia. Wystarczy zaśpiewać "Wszystkie dzieci nasze są". Artystka została zapytana przez dziennikarkę o niskie emerytury gwiazd. Głośno było ostatnio o Rudim Schubercie, który narzekał na niskie płace.

ZOBACZ TAKŻE: Elegancka Majka Jeżowska w długim płaszczu prezentuje nagą łydkę

Zdaje się, że Jeżowska nawet nie myśli o życiu na emeryturze. Prężnie działa i nie zwalnia tempa. - Ja jeszcze nie liczyłam i nie wybieram się emeryturę - zapewniła w rozmowie z Wideoportalem.

d33hs9t

- Ja nie liczę na żadną emeryturę. Nie wiem ile to będzie, nie obliczam, nie chcę. Ja wiem, że sama muszę sobie poradzić i może kiedyś się to zmieni. Zamierzam ten rok spędzić hucznie - zdradza Wideoportalowi. Artystka powiedziała, że obchodzi jubileusz i zapraszała na swoje koncerty.

Niektórzy artyści odkładają przez całe życie, by później mieć za co żyć. Z takiego samego założenia wychodzi Majka Jeżowska. - Ja zawsze liczyłam tylko na siebie, byłam niezależna i też nie chciałabym poczuć, że jestem zdana na czyjąś łaskę - podkreśla.

Po wielu latach na scenie energia jej nie opuszcza. Według wypowiedzi Majki Jeżowskiej wszystko wskazuje na to, że jeszcze niejeden jubileusz będzie obchodziła. Co z pewnością ucieszy fanów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d33hs9t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33hs9t
d33hs9t