Trwa ładowanie...

Norbi dojrzał dopiero przy trzeciej żonie. "Ustatkowałem się dzięki niej"

Norbi w najnowszym wywiadzie przyznał, że choć w przeszłości angażował się w poważne związki, to dopiero niedawno poznał kobietę swojego życia. I to ona sprawiła, że jest teraz "statecznym panem w koszuli i marynarce z butonierką".

Norbi dojrzał dopiero przy trzeciej żonie. "Ustatkowałem się dzięki niej"Źródło: East News
d334w2x

- To nie te czasy, kiedy fanki uganiały się za mną, a ja latałem po bibach i dyskotekach – wyznał w "Twoim Imperium" Norbert Dudziuk, który 22 lata temu zaistniał hitem "Kobiety są gorące". Teraz sugeruje, że po tamtym Norbim nie ma już śladu. - Zmieniłem się. Jestem statecznym panem w koszuli i marynarce z butonierką – dodał nowy prowadzący "Jaka to melodia?".

Obejrzyj: Norbi o "Jaka to Melodia?": Psy sczekają, karawana jedzie dalej

Taka zmiana nie byłaby możliwa bez Marzeny Chełmińskiej, z którą stanął na ślubnym kobiercu w marcu 2016 r.

d334w2x

- Ja dopiero w wieku 43 lat poznałem kobietę swego życia. Wcześniej miałem dwie żony. Mam do nich wiele szacunku, rozstaliśmy się w zgodzie, bez ekscesów. Jednak dopiero przy Marzenie dowiedziałem się, o co chodzi w małżeństwie. Ustatkowałem się dzięki niej. I dojrzałem – wyznał w rozmowie z tygodnikiem.

Z pierwszego małżeństwa ma 19-letnią córkę Igę. Zapytany o to, czy w wieku 47 lat nadal marzy o męskim potomku, stwierdził:

- Myślę, że syn to marzenie każdego faceta, ale ja już pogodziłem się z tym, że go nie mam i nie będę mieć. U nas nawet pies jest rodzaju żeńskiego – skwitował gospodarz muzycznego show.

d334w2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d334w2x