Trwa ładowanie...
d14juse
News

Norbi ożenił się po raz trzeci! FOTO

Norbi nie jest stworzony do życia w pojedynkę. Wykonawca hitu Dziewczyny są gorące ożenił się po raz trzeci. Jego wybraną jest Marzena Chełmińska, bizneswoman z Radomia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Norbi (Norbert Dudziuk)
Norbi (Norbert Dudziuk) (ONS.pl)
d14juse

43-letni showman, znany jako Norbi, w ubiegłym roku rozwiódł się z drugą żoną, Marleną Jagłowską. Szybko znalazł jednak nową miłość. Dla nowej partnerki wyprowadził się nawet z Warszawy.

Chcę żyć spokojnie, unikając zamieszania dotyczącego moich spraw osobistych - podkreślił w wywiadzie dla "Twojego Imperium". Nie sądzę, bym z kolejną partnerką miał się pokazywać na salonach. Myślę, że będę tego unikał.

Norbi mieszka z nową partnerką w Radomiu. W stolicy trzymają go tylko obowiązki zawodowe.

d14juse

Jego wybranką jest 39-letnia Marzena Chełmińska, prężna przedsiębiorczyni z Radomia. Świeżo upieczona żona piosenkarza kandydowała do rady miejskiej z ramienia Platformy Obywatelskiej w okręgu radomskim. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu oraz członkiem stowarzyszenia Czarni Radom, a także aktywną działaczką w Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Polskich. Od 18 lat prowadzi firmę, w której zarządza dużym zespołem ludzi - czytamy w Fakcie.

Przypomnijmy, że pierwszą żoną Norbiego była Julia Dudziuk, z która doczekał się 16-letniej obecnie córki Igi. Marzena Chełmińska wychowuje zaś 17-letnią córkę z poprzedniego związku.

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

d14juse

Podziel się opinią

Share
d14juse
d14juse