Trwa ładowanie...
d30q95d

Nosowska wraca z nowym klipem. Jest świetny

Na ostatnim koncercie HEY fani płakali, gdy wokalistka ogłosiła, że zawiesza działalność zespołu. Teraz Kasia wypuściła solowy singiel i zapowiedziała nową płytę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Nosowska zaskoczyła nie tylko klipem, ale także nowym wizerunkiem
Kasia Nosowska zaskoczyła nie tylko klipem, ale także nowym wizerunkiem (East News)
d30q95d

2017 rok upłynął na pożegnalnej trasie koncertowej HEY. Po 25 latach i 11 płytach studyjnych powiedzieli, ku rozpaczy swoich odbiorców, że kończą nagrywanie. Na szczęście Nosowska szybko wróciła do przestrzeni publicznej, choć w mało oczywisty sposób. Założyła konto na Instagramie, gdzie zaczęła umieszczać prześmiewcze filmy. Szybko podbiła sieć, choć fani jej twórczości czekali cały czas na powrót do muzyki.

Udało się! Nosowska wypuściła singiel "Ja pas", a na swoim profilu na Facebooku ogłosiła, że jeszcze w tym roku wyda płytę.

- Rok 2018, z rożnych względów jest inny niż poprzednie. Hey odpoczywa, postanowiłam więc ten czas przeznaczyć na ruchy niepodległościowe :) Prezentuję Wam dziś pierwszą piosenkę z płyty, która ukaże się jesienią. Tym razem zmieszam krew z Michal Fox Krol, co oznacza, że słowa wystąpią w duecie z innymi niż dotąd dźwiękami. Starsza pani zaprasza do wyrażenia ekspresji poprzez ruch - napisała.

d30q95d

Kasia zaskoczyła i... zachwyciła. Nowy utwór utrzymany jest w nowoczesnej stylistyce, z której nie kojarzymy wokalistki. Zadziwia również kolorowa stylizacja i fryzura afro. Kupujemy to w całości. Nosowska po raz kolejny udowadnia, że jest jedną z najlepszych artystek w Polsce.

d30q95d

Podziel się opinią

Share

d30q95d

d30q95d