Trwa ładowanie...
d31j39z

Nowa dziewczyna Leonardo DiCaprio. Jej zdjęcia w bikini rozgrzały internet do czerwoności

43-letni Leonardo DiCaprio wraz 21-letnią Camilą Morrone wybrali się na wakacje. Amerykański aktor to prawdziwy szczęściarz. Spójrzcie tylko na zdjęcia w bikini jego o 23 lata młodszej ukochanej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Morrone jest na wakacjach z aktorem, a jej zdjęcią zachwycają.
Morrone jest na wakacjach z aktorem, a jej zdjęcią zachwycają. (East News, Fot: East News)
d31j39z

DiCaprio nikomu nie trzeba przedstawiać. Ma na swoim koncie mnóstwo genialnych ról, a w 2016 r. (w końcu) został laureatem Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Zjawa".

Oprócz niepodważalnego talentu aktorskiego i niesłabnącej popularności ma ogromną słabość do pięknych kobiet. Nie wziął ślubu, ale z pewnością nie może narzekać na życie towarzyskie. Nowa miłość aktora jest tego doskonałym potwierdzeniem. Leonardo DiCaprio postanowił odpocząć od światowego show-biznesu i razem z modelką Camilą Morrone wybrali się w podróż po Europie.

Na Instagramie pojawiły się zdjęcia Camili w bikini. Wraz z publikacją fotek z wakacyjnego wypoczynku temperatura wzrosła do granic możliwości. Wiadomo, jak na modelkę przystało, Morrone wygląda świetnie. Trudno się dziwić, że DiCaprio stracił dla niej głowę.

Życzymy dużo miłości i szczęścia!

d31j39z

Podziel się opinią

Share

d31j39z

d31j39z