Trwa ładowanie...

Nowa miłość Jacka Borkowskiego kwitnie. Ślub może być szybciej, niż się spodziewamy

Odkąd Jacek Borkowski i Paulina Koziejowska potwierdzili swój związek, plotki wokół nich nie cichną. Zakochani dają pożywkę mediom, publikując w sieci intymne wpisy i zdjęcia. Aktor zaczyna myśleć o ślubie. Zrobiło się poważnie.

Share
Nowa miłość Jacka Borkowskiego kwitnie. Ślub może być szybciej, niż się spodziewamy
Źródło: East News, fot: East News
d4aqb66

Wszystko wskazuje na to, że związek Jacka Borkowskiego z o 23 lata młodszą prezenterką telewizyjną, staje się coraz bardziej poważny. Publiczne wyznania miłości to jedno. Aktor idzie o krok dalej i z Pauliną Koziejowską chce dzielić się już nie tylko uczuciem, ale także nazwiskiem.

ZOBACZ TAKŻE: Powierza dementuje romans z Borkowskim: "Niejedno ze sobą przeszliśmy, był czas na wygłupy"

Jakiś czas temu gwiazdor "Klanu" przedstawił wybrankę serca trójce swoich dzieci. Paulina od razu złapała z nimi dobry kontakt. Po rodzinnym spotkaniu w cukierni, wszyscy udali się do domu aktora. Jak podaje "SuperExpress", wszystko wskazuje na to, że para wkrótce zamieszka razem.

Szczęśliwy Borkowski nie odstępuje ukochanej nawet na krok. Ona natomiast z przyjemnością asystuje mu na koncertach. Z równie wielką chęcią dzieli się swoim uczuciem w mediach społecznościowych.

Kilka dni temu w sieci pojawiło się zdjęcie całej czwórki, a w weekend Jacek napisał kolejny wiersz, w którym wyznał, że marzy o ślubnym kobiercu. Trudno nie mówić tutaj o prawdziwej miłości.

Jacek Borkowski w tym roku skończył 59 lat. Myślicie, że ze ślubem zdążą przed jego 60-tką?

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4aqb66

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4aqb66
d4aqb66