Trwa ładowanie...
d3pbffv

Nowa miłość Sylwii Gruchały. A długo plotkowano, że wróci do byłego męża

Wiele osób pamięta zdjęcia Sylwii Gruchały i Marka Bączka zrobione tuż po tym, gdy zakończyła się ich sprawa rozwodowa. Uśmiechali się, dokazywali. Potem pojawiły się wieści, że i tak spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Teraz wiadomo, że Gruchała układa sobie życie u boku innego mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tabloid donosi, że nowy partner florecistki bardzo dobrze dogaduje się z jej córką.
Tabloid donosi, że nowy partner florecistki bardzo dobrze dogaduje się z jej córką. (East News)
d3pbffv

Sylwia Gruchała i Marek Bączek rozstali się w 2005 roku. Po niespełna dwóch latach małżeństwa florecistka złożyła w sądzie pozew o rozwód. Przyczyna rozpadu związku dwójki sportowców owiana była tajemnicą. Wiadomo było, że Sylwia wyprowadziła się ze wspólnego mieszkania w Warszawie i razem z córką przeniosła się do Trójmiasta. A potem pojawiły się doniesienia o tym, że mimo rozwodu i tak spędza czas z byłym mężem.

Zobacz: Prolog - Katarzyna Grochola

Ba, plotkowano o tym, że darzą się wciąż czułością. Sugerowano, że byli partnerzy wciąż są razem, choć dokumenty przedstawiały to inaczej. O życiu prywatnym Gruchały nie pisano zbyt wiele w mediach w ostatnim czasie. Aż tu nagle "Twoje Imperium" opublikowało teraz zdjęcia, na których widać sportsmenkę u boku nowego ukochanego. Tulą się do siebie, rozmawiają, spędzają dobrze czas na zakupach.

d3pbffv

- Jestem szczęśliwa i zakochana – potwierdza w rozmowie z „Twoim Imperium” Gruchała.

Nie zdradziła, kim jest ukochany. Za to skomentowała: - Nie zraziłam się do małżeństwa, ale na razie nie czuję potrzeby, by wyjść za mąż. Nie mówię jednak ostatecznie "nie", bo nie wiadomo, co jeszcze wydarzy się w życiu.

Tabloid donosi, że nowy partner florecistki bardzo dobrze dogaduje się z jej córką, za to już z byłym mężem Gruchały nie jest tak idealnie. Podobno Bączek miał nadzieję, że drogi jego i byłej żony jeszcze się zejdą.

- Marek oswaja się ze zmianą w moim życiu. Myślę, że nasze relacje są coraz lepsze – dodaje mistrzyni.

d3pbffv

Kilka lat temu Bączek tak mówił o relacji z byłą żoną. - Zamierzam walczyć o nasz związek do końca. Bardzo kocham Sylwię i kocham także nasze dziecko. Nie poddam się – przyznawał w rozmowie z "Super Expressem". Po jednej z kolejnych rozpraw Bączek zakomunikował w "Twoim Imperium", że nie widzi szans na pojednanie z Sylwią. - Żona jest nieprzejednana. Na sali sądowej pokazała mi, że nie ma szans na mediacje ani na porozumienie – wyznał załamany.

Po rozwodzie media rozpisywały się na temat rzekomego romansu Bączka z Anną Mendak, byłą Miss Mazowsza. Mówiło się także, że to Gruchała porzuciła męża dla innego mężczyzny. Para konsekwentnie ucinała wszelkie plotki na swój temat.

Sylwia Gruchała newspix.pl
Sylwia Gruchała
d3pbffv

Podziel się opinią

Share

d3pbffv

d3pbffv