Trwa ładowanie...
d4jmeyp
News

Nowe informacje o stanie zdrowia Shakiry. Gwiazda przekłada trasę koncertową

Piosenkarka, która kilka miesięcy temu poinformowała o swoim fatalnym stanie zdrowia, wciąż pozostaje pod opieką lekarzy. Na swoim profilu na Facebooku Shakira wydała oświadczenie, w którym dziękuje fanom za wsparcie. Wyjaśnia też, dlatego wciąż nie może wrócić na scenę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Shakira ma problemy ze zdrowiem
Shakira ma problemy ze zdrowiem (newspix.pl)
d4jmeyp

Shakira od miesięcy zmaga się z infekcją gardła, która doprowadziła do krwawienia ze strun głosowych. Przez moment podejrzewano nawet, że piosenkarka może stracić głos. Gwiazda była zmuszona odwołać trasę koncertową.

Teraz okazuje się, że planowany na styczeń 2018 powrót na scenę, nie jest możliwy. Shakira wciąż jest pod opieką lekarzy, którzy robią wszystko, by jak najszybciej wróciła do zdrowia. Wokalistka postanowiła poinformować o tym swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Wydała oświadczenie, w którym dziękuje fanom za wsparcie oraz przeprasza za zwłokę. Do śpiewania powróci najprawdopodobniej dopiero latem przyszłego roku.

"Jestem bardzo wdzięczna za miłość i wsparcie, jakie mi wysyłacie od kilku tygodni. Poczułam, że mój głos jest nie tylko mój, ale także wasz. Wasze modlitwy i wiadomości trzymały mnie na duchu. Choć naprawdę liczyłam, że już w styczniu będę mogła wrócić, pogodziłam się z tym, że moja choroba wymaga trochę więcej czasu na wyleczenie. Sama potrzebowałam czasu, by wraz z lekarzami podjąć właściwą decyzję" - napisała w Facebooku. - "Na szczęście mogę potwierdzić, że wrócę na koncerty już w czerwcu 2018 roku, kiedy to odwiedzę Europę i Stany Zjednoczone z trasą El Dorado World Tour. Nie mogę się doczekać!" - dodała.

Pozostaje nam czekać na kolejne informacje o stanie zdrowia gwiazdy. Miejmy nadzieję, że już niedługo znów zacznie występować.

shakira 2014 newspix.pl
shakira 2014 (newspix.pl)

ZOBACZ TAKŻE: Shakira i Gerard Pique rozstali się? Piosenkarka wyprowadziła się z domu

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4jmeyp

Podziel się opinią

Share
d4jmeyp
d4jmeyp