WP

Nowe szczegóły w sprawie ślubu Dody. "Przygotowywali się do tego kilka miesięcy"

Jeszcze do niedawna wokalistka deklarowała, że jest szczęśliwą singielką i nie potrzebuje mężczyzny. Prawda okazała się zupełnie inna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Doda i Emil Stępień
Doda i Emil Stępień (Instagram.com)
WP

W sobotę wyszło na jaw, że Doda poślubiła w Hiszpanii swojego przyjaciela i partnera biznesowego, Emila Stępnia.

- Z radosnym sercem informuję was jako pierwsza: wyszłam za mąż – napisała Doda.
Wokalistka starała się, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Gwiazda nawet najbliższym nie zdradziła w jakim celu lecą do Hiszpanii. Wanda i Paweł Rabczewscy, rodzice Dody, również dowiedzieli się w ostatniej chwili. Podobnie najbliższy przyjaciel Rabczewskiej, Mariusz Ząbkowski.

WP

Oni przygotowywali ślub od kilku miesięcy, nie mówiąc o tym nikomu. Suknię ślubną Doda kupiła w Dubaju na początku roku, gdy świętowali tam z Emilem Nowy Rok – zdradziła w "Fakcie" znajoma piosenkarki, która o ślubie też dowiedziała się po fakcie.

Po ceremonii Doda zamieściła zdjęcie ślubne obrączek, a także poinformowała, że do zaręczyn doszło w Marbelli w 2017 r. Wokalistka wielokrotnie wypierała się, że łączy ją coś więcej z Emilem Stępniem. Ślub również odbył się w Marbelli, a na weselu pojawili się najbliżsi pary.

Na zdjęciach, które zamieściła piosenkarka widać, że wszystko było dopięte na ostatni guzik. Młodej parze serdecznie gratulujemy!

WP

ZOBACZ TAKŻE: Doda o psychofankach: "Jedna zakradła się do hotelu. Ukradła sztućce, którymi jadłam!"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP