Trwa ładowanie...
d43ef2q
News

Nowy konflikt w show-biznesie? Rusin i Rozenek dogryzają sobie na Instagramie

Nie jest tajemnicą, że Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek nie pałają do siebie szczególną sympatią. Mieli okazję przekonać się o tym fani gwiazd stacji TVN.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowy konflikt w show-biznesie? Rusin i Rozenek dogryzają sobie na Instagramie
(ONS.pl)
d43ef2q

Wszystko zaczęło się od niewinnego zdjęcia, które opublikowała na Instagramie Karolina Ferenstein-Kraśko. Widać było na nim nie tylko żonę Piotra Kraśki, ale również Kingę Rusin. Przyjaciółki relaksowały się wspólnie na Mazurach. Jedna z użytkowniczek napisała, że dziennikarka wygląda jak Victoria Beckham. Riposta Rusin była błyskawiczna.

Ja jak Victoria a Malina jak Lady - napisała.

Nawiązała w ten sposób do słynnej wpadki Małgorzaty Rozenek podczas nagrywania programu „Azja Express”. Przypomnijmy, że Perfekcyjna Pani Domu łamaną angielszczyzną porównała się do Beckham. Na późniejszej konferencji programu pojawiła się nawet w koszulce z napisem „Me is Rozenek Lady Victoria. Niepotrzebne skreślić”.

d43ef2q

Najwyraźniej Małgosi nie spodobał się komentarz Kingi, ponieważ chwilę później opublikowała swoje zdjęcie w bikini z dopiskiem - Dla wszystkich moich mniej lub bardziej znanych fanek: "Jak" robi różnicę.

Czy Rusin zdecyduje się jeszcze odpowiedzieć? Co sądzicie o „konflikcie” gwiazd?

d43ef2q

Podziel się opinią

Share

d43ef2q

d43ef2q