Trwa ładowanie...
d3afbgz

Nowy singiel Kamila Bednarka: Natalia Szroeder gościnnie w teledysku

Kamil wraca z nostalgiczną odsłoną swojej twórczości w utworze ‘’Jak długo jeszcze?”, który ma promować jego trzeci album TALIZMAN. U boku Bednarka w teledysku pojawiła się Natalia Szroeder w nietypowej roli. Czy współpraca tych dwojga artystów zaowocuje hitem czy czymś więcej? Zobaczcie klip!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamil Bednarek
Kamil Bednarek (East News)
d3afbgz

Fani pokochali Bednarka za jego balladę "Cisza” z płyty JESTEM, do dziś jest ona jednym z najchętniej odtwarzanych utworów tego artysty na YouTube. Kamil Bednarek przyzwyczaił nas do energetycznych utworów reagge, które wprost porywają. Tym razem przygotował singiel w innym klimacie – zaskoczył nie tylko utwór z nietypowym wyznaniem, ale i teledysk.

Sam Bednarek przyznaje, że jest to dla niego wyjątkowe wykonanie: - "Pracę nad utworem "Jak długo jeszcze” rozpocząłem w 2015 roku pod wpływem impulsu - historii miłosnej… Musiało upłynąć trochę czasu aby uczucie, które dojrzewało w moim sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa ale kochajcie się i nie wstydźcie się tego wspaniałego uczucia” – opowiada.

Zobaczcie co wydarzyło się na planie teledysku pomiędzy Kamilem Bednarkiem oraz Natalią Szroeder:

Ballada "Jak długo jeszcze" jest trzecim singlem po Talizmanie i Get Up zapowiadającym nowy album, którego premiera przypada na dzień 1 grudnia 2017r.

d3afbgz

Podziel się opinią

Share

d3afbgz

d3afbgz