WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

O ślubie Anny Dereszowskiej coraz głośniej. Teraz skupia się na życiu prywatnym

Plotki o tym, że Anna Dereszowska stanie niedługo na ślubnym kobiercu nie cichną. Kariera zeszła na drugi plan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska
Anna Dereszowska (East News, Fot: East News)
WP

Anna Dereszowska wielokrotnie podkreślała, że nie potrzebuje ślubu. Twierdziła, że żaden dokument nie jest jej potrzebny do szczęścia w miłości. Teraz wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie.

Jak podaje "Na Żywo", aktorka ponoć przymierza się do ślubu ze swoim wieloletnim partnerem, Danielem Duniakiem. Młodszego o 4 lata mężczyznę poznała podczas jednego z wakacyjnych wyjazdów.

WP

Owocem ich związku jest 4-letni syn, Maksymilian. I wszystko wskazuje na to, że to właśnie ze względu na niego chcą sformalizować swój związek.

Dereszowska i Duniak bardzo strzegą swojego życia prywatnego. Rzadko pojawiają się razem na imprezach branżowych i równie rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia.

- Ani Daniel jest zupełnie innym mężczyzną niż wszyscy, których do tej pory znała. Męski, a jednocześnie wrażliwy. Już nazywa jego rodziców teściami. A jej córka Lena traktuje ich jak dziadków - mówiła tygodnikowi znajoma aktorki.

Jeszcze kilka lat temu to kariera była dla Dereszowskiej priorytetem. Jednak macierzyństwo odmieniło jej życie.Teraz rodzinę przedkłada nad karierę.

WP

Nie wiadomo jednak, czy para zdecyduje się na ślub.

Anna Dereszowska wcześniej związana była z aktorem Piotrem Grabowskim. Ma z nim 11-letnią córkę Lenę.

Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP