placeholder_3vj5qb

O ślubie Anny Dereszowskiej coraz głośniej. Teraz skupia się na życiu prywatnym

Plotki o tym, że Anna Dereszowska stanie niedługo na ślubnym kobiercu nie cichną. Kariera zeszła na drugi plan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Anna Dereszowska
Anna Dereszowska (East News, Fot: East News)
placeholder_3vj5qb

Anna Dereszowska wielokrotnie podkreślała, że nie potrzebuje ślubu. Twierdziła, że żaden dokument nie jest jej potrzebny do szczęścia w miłości. Teraz wszystko wskazuje na to, że zmieniła zdanie.

Jak podaje "Na Żywo", aktorka ponoć przymierza się do ślubu ze swoim wieloletnim partnerem, Danielem Duniakiem. Młodszego o 4 lata mężczyznę poznała podczas jednego z wakacyjnych wyjazdów.

placeholder_3vj5qb

Owocem ich związku jest 4-letni syn, Maksymilian. I wszystko wskazuje na to, że to właśnie ze względu na niego chcą sformalizować swój związek.

Dereszowska i Duniak bardzo strzegą swojego życia prywatnego. Rzadko pojawiają się razem na imprezach branżowych i równie rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia.

- Ani Daniel jest zupełnie innym mężczyzną niż wszyscy, których do tej pory znała. Męski, a jednocześnie wrażliwy. Już nazywa jego rodziców teściami. A jej córka Lena traktuje ich jak dziadków - mówiła tygodnikowi znajoma aktorki.

Jeszcze kilka lat temu to kariera była dla Dereszowskiej priorytetem. Jednak macierzyństwo odmieniło jej życie.Teraz rodzinę przedkłada nad karierę.

placeholder_3vj5qb

Nie wiadomo jednak, czy para zdecyduje się na ślub.

Anna Dereszowska wcześniej związana była z aktorem Piotrem Grabowskim. Ma z nim 11-letnią córkę Lenę.

Polub WP Gwiazdy
placeholder_3vj5qb
placeholder_3vj5qb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_3vj5qb