Trwa ładowanie...

O trzecim ślubie Krzysztofa Ibisza coraz głośniej. Gwiazdor w końcu nie wytrzymał

Krzysztof Ibisz przed ołtarzem stawał już dwa razy. W tej kwestii ma już bogate doświadczenie. Teraz komentuje doniesienia na temat trzeciego ślubu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

O trzecim ślubie Krzysztofa Ibisza coraz głośniej. Gwiazdor w końcu nie wytrzymałŹródło: ONS.pl
d40cul8

Krzysztof Ibisz przez długi czas trzymał w tajemnicy swój związek z młodszą od siebie o 17 lat Patrycją. Jego ukochana to menadżerka luksusowego centrum handlowego. Para bardzo rzadko pokazuje się razem, a prezenter nie zwykł opowiadać o swoim życiu prywatnym. Mimo tego, o jego trzecim ślubie robi się coraz głośniej .

Ibisz słynie ze swojego opanowania i wysokiej kultury osobistej. Nigdy nie uniósł się emocjami podczas wywiadu. Jednak ostatnio nie wytrzymał...

Zapytany o plotki dotyczące planowanego małżeństwa, odparł krótko: wesele to bardzo fajna rodzinna zabawa. Uwielbiam takie imprezy, chociaż nie potrafię tańczyć. Kiedyś szanowana szkoła tańca ze stuletnią tradycją oddała mi pieniądze i przeprosiła, że nie jest w stanie mi pomóc.

Zobacz też: Krzysztof Ibisz planuje trzeci ślub? "Wesela to świetna impreza"

Gdyby Krzysztof zdecydował oświadczyć się ukochanej Patrycji, trzeci raz już stanąłby na ślubnym kobiercu. Pierwszą jego żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą pobrał się w 1998 r. na oczach całej Polski, a przebieg uroczystości ślubnej transmitowała nawet stacja TVN. Po sześciu latach ich małżeństwo rozpadło się.

d40cul8

Później również nie było kolorowo. Małżeństwo Krzysztofa z miłością ze szkolnych lat - Anną Nowak, nie przetrwało. Para rozwiodła się po czterech latach.

Krzysztof ma dwójkę synów: Maksymiliana z pierwszego małżeństwa i Vincenta z drugiego. Nauczony doświadczeniem, nie mówił publicznie o tym, że znowu jest zakochany.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d40cul8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40cul8