O trzecim ślubie Krzysztofa Ibisza coraz głośniej. Gwiazdor w końcu nie wytrzymał

Krzysztof Ibisz przed ołtarzem stawał już dwa razy. W tej kwestii ma już bogate doświadczenie. Teraz komentuje doniesienia na temat trzeciego ślubu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Ibisz jest szczęśliwie zakochany w Patrycji
Krzysztof Ibisz jest szczęśliwie zakochany w Patrycji (ONS.pl)
WP

Krzysztof Ibisz przez długi czas trzymał w tajemnicy swój związek z młodszą od siebie o 17 lat Patrycją. Jego ukochana to menadżerka luksusowego centrum handlowego. Para bardzo rzadko pokazuje się razem, a prezenter nie zwykł opowiadać o swoim życiu prywatnym. Mimo tego, o jego trzecim ślubie robi się coraz głośniej .

Ibisz słynie ze swojego opanowania i wysokiej kultury osobistej. Nigdy nie uniósł się emocjami podczas wywiadu. Jednak ostatnio nie wytrzymał...

Zapytany o plotki dotyczące planowanego małżeństwa, odparł krótko: wesele to bardzo fajna rodzinna zabawa. Uwielbiam takie imprezy, chociaż nie potrafię tańczyć. Kiedyś szanowana szkoła tańca ze stuletnią tradycją oddała mi pieniądze i przeprosiła, że nie jest w stanie mi pomóc.

WP

Zobacz też: Krzysztof Ibisz planuje trzeci ślub? "Wesela to świetna impreza"

WP

Gdyby Krzysztof zdecydował oświadczyć się ukochanej Patrycji, trzeci raz już stanąłby na ślubnym kobiercu. Pierwszą jego żoną była dziennikarka Anna Zejdler, z którą pobrał się w 1998 r. na oczach całej Polski, a przebieg uroczystości ślubnej transmitowała nawet stacja TVN. Po sześciu latach ich małżeństwo rozpadło się.

Później również nie było kolorowo. Małżeństwo Krzysztofa z miłością ze szkolnych lat - Anną Nowak, nie przetrwało. Para rozwiodła się po czterech latach.

Krzysztof ma dwójkę synów: Maksymiliana z pierwszego małżeństwa i Vincenta z drugiego. Nauczony doświadczeniem, nie mówił publicznie o tym, że znowu jest zakochany.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP