Trwa ładowanie...
d17eald

O tym, że książę William zdradził Kate huczał cały Londyn. Sprawę skomentował prawnik

Książę William miał rzekomo zdradzić swoją żonę z jej najlepszą przyjaciółką. Plotki o romansie wymknęły się spod kontroli. Konieczna była interwencja prawnika.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate z mężem
Księżna Kate z mężem (Getty Images)
d17eald

Książę William bardzo się stara, by wyciszyć plotkę o tym, że zdradził swoją żonę, gdy była w ciąży z trzecim dzieckiem, Louisem. Pierwsze pogłoski o gorącym romansie z Rose Hunbury pojawiły się blisko rok temu. Hunbury od dawna jest w kręgach zbliżonych do rodziny królewskiej. Jej babcia, Lady Elizabeth Lambert, była druhną na ślubie królowej Elżbiety i księcia Filipa. Kilka miesięcy temu Kate zdecydowała się usunąć wieloletnią przyjaciółkę z prominentnego grona otaczającego rodzinę królewską, co tylko podgrzało atmosferę...

Ostatnio rzekomy romans księcia znów trafił na pierwsze strony brytyjskich tabloidów. Tym razem sprawę postanowił opisać magazyn "In Touch Weekly". Prawnicy Williama zdecydowali, że już najwyższy czas, by odnieść się do tych spekulacji. Jak donosi "Daily Beast", adwokaci z kancelarii prawnej London Harbottle and Lewis wysłali specjalne pismo do redakcji.

d17eald

- Publikacja jest nieprawdziwa i wysoce szkodliwa. Rozpowszechnianie fałszywych informacji dotyczących życia prywatnego naszego klienta, stanowi naruszenie jego prywatności zgodnie z artykułem 8. Europejskiej Konwencji Praw Człowieka - argumentowali prawnicy, którzy reprezentowali już wcześniej rodzinę królewską.

Myślicie, że to oświadczenie uciszy spekulacje na temat romansu Williama?

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d17eald

d17eald
d17eald