Od seksownej aktorki po przyszłą księżną. O tych rolach Meghan Markle trudno zapomnieć

Meghan Markle przygotowuje się do najważniejszej życiowej roli, roli księżnej. Na rzecz nowego statusu i obowiązków zrezygnowała z aktorstwa. Zanim jednak jej kariera się zakończy, przypomnijcie sobie jej najciekawsze występy. A zdecydowanie jest co wspominać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec z aktorstwem, zaczyna się znacznie trudniejsze zadanie.
Koniec z aktorstwem, zaczyna się znacznie trudniejsze zadanie. (Materiały prasowe)
WP

Zanim Meghan stała się gwiazdą serialu "Suits", czyli "W garniturach", przeszła długą drogę. Podobnie jak inni młodzi aktorzy marzący o wielkiej karierze, łapała wszystkie nadarzające się propozycje i cały szereg epizodycznych ról w przeróżnych produkcjach.

Przewinęła się w co bardziej popularnych serialach kryminalnych, pojawiła się np. w "CSI: Kryminalne Zagadki Miami" czy "CSI: kryminalne zagadki Nowego Jorku". We "Fringe: na granicy światów" wcieliła się z kolei w błyskotliwą agentkę FBI. Nie zabrakło jej też w "Castle", gdzie zagrała… Śpiącą Królewnę. Role były jednak na tyle małe, że dziś łatwiej znaleźć wycięte fragmenty z jej udziałem niż dostępne całe odcinki.

Niewiele osób wiedziało jednak, że na ekranie pojawiała się nie tylko w serialach. Na koncie ma też występ jako… hostessa w teleturnieju „Deal or no Deal”, czyli popularnym także u nas „Grasz czy nie grasz”. Choć i tam przygoda była krótka, to miny, które robiła przy otwieraniu poszczególnych walizek z pieniędzmi były… bezcenne.

WP

Wydawałoby się, że z tak nietypową urodą mogłaby zawojować Hollywood. A jednak właściwie Meghan nie zrobiła kariery większej niż telewizyjna. Owszem, można było ją zobaczyć np. w słynnej już komedii „Szefowie wrogowie”, ale… zaledwie przez 30 sekund.

WP

Większą rolę dostała w filmie „Twój na zawsze”. Wcieliła się w barmankę Megan, a jako jedną z przyjemniejszych rzeczy podczas pracy na planie wskazała spotkanie z Robertem Pattisonem . – Jest naprawdę uroczy. To najlepszy przykład młodej osoby, której gwiazdorstwo nie uderzyło do głowy – mówiła w jednym z wywiadów.

Markle okazała się później idealną bohaterką komedii romantycznych, ale znów głównie telewizyjnych. Szczególnie łaskawa okazała się dla niej stacja Hallmark. W filmie „When Sparks Fly”, tematycznie nawiązującym do święta 4 lipca, zagrała przebojową dziennikarkę, która miała napisać tekst o rodzinnym mieście. Kiedy jednak wróciła w znajome strony, zorientowała się, że najważniejszą rzeczą w jej życiu jest nie kariera, ale dawna miłość.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Hallmark zaangażował ją do jeszcze jednej komedii romantycznej, „Dater's Handbook”, w której wcieliła się w bizneswoman, która ma wszystko – oprócz osobistego życia. Ostatecznie gdy miała okazję się z kimś związać musiała wybrać, czy woli tego, który odpowiada wszystkim wytycznym z jej listy wymagań, czy przyjaciela, który potrafił ją rozweselić.

Jeśli myśleliście, że ograniczyła się do grania uroczych, poukładanych dziewczyn, to będziecie w błędzie. Wystąpiła chociażby w remake’u serialu „Knight Rider” i chociaż liczył tylko jeden sezon, to widzom trudno było zapomnieć o tym, że Markle brawurowo wcieliła się w zawodniczkę walk w klatce. Co ciekawe, na koncie ma też udany występ w filmie "Anti-Social", w którym zagrała artystkę graffiti uwikłaną w porachunki gangów. Gdy jej związek z księciem Harrym wyszedł na jaw, szczególnie zwrócono uwagę na tę rolę, a na fali zainteresowania film doczekał się reedycji.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Wcześniej zdążyła pojawić się w nowej wersji "Beverly Hills90210”, i choć z tym serialem przygoda też była krótka, to było o niej głośno. Dlaczego? Głównie przez gorącą scenę w samochodzie, w której jej bohaterka zostaje przyłapana z partnerem w trakcie seksu oralnego.

Materiały prasowe
Podziel się
WP

Jak sami widzicie, droga do hitu „W garniturach” była naprawdę kręta, a jej rola ponętnej prawniczki, którą grała aż przez siedem sezonów, i dla której mężczyźni tracili głowę, to zaledwie ułamek jej pamiętnych występów. Teraz, odkąd postanowiła zrezygnować z aktorstwa na rzecz dworskiego życia, „smaczki” z jej udziałem krążą już tylko jako internetowe ciekawostki. Trzeba jednak przyznać, że niektóre z nich są wyjątkowo pikantne i są wyjątkowo soczystym kąskiem dla mediów. Trudno się dziwić, że mając wizerunek przyszłej księżnej, woli odsunąć je w niepamięć.

 

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP