Trwa ładowanie...
d3etnqz

Odbędzie się trasa koncertowa zaplanowana przed Wodeckiego. Kto zastąpi artystę?

Już jesienią będziemy mogli posłuchać utworów Zbigniewa Wodeckiego w zupełnie innym wydaniu. Wiemy, kto je zaśpiewa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

23-11-2015 WarszawaRoze Gali 2015foto: Daniel Wysocki/ONS
23-11-2015 WarszawaRoze Gali 2015foto: Daniel Wysocki/ONS (ONS.pl)
d3etnqz

Zbigniew Wodecki, który zmarł w maju, wcześniej zaplanował całą serię występów w ramach 40-lecia pracy twórczej zatytułowaną "Mój jubileusz". Koncerty miały odbyć się na jesieni. Przyjaciele artysty zgodnie stwierdzili, że trasa nie może zostać odwołana. Jak dowiedział się "Fakt", bliscy Wodeckiego postanowili, że trasa koncertowa dojdzie do skutku, ale pod zmienioną nazwą: "Twój Jubileusz - Artyści w Hołdzie Zbigniewowi Wodeckiemu". Mają się na niej pojawić największe nazwiska polskiej sceny muzycznej.

Tabloid dotarł również do informacji, że prym ma wieść Ryszard Rynkowski:
- To on ma być wokalem prowadzącym. Dla Ryśka to wielka szansa na odbudowanie wizerunku po listopadowej awanturze - zdradza znajomy muzyka.

To byłaby swego rodzaju terapia dla piosenkarza, który w listopadzie wymachiwał bronią i groził samobójstwem. Po całej tej sytuacji Ryszard Rynkowski zaszył się w domu. Menadżer Zbigniewa Wodeckiego nie potwierdził jednak tych informacji:
- Za wcześnie jeszcze, by o tym mówić. Na razie prowadzone są rozmowy. Zbieramy informacje o dostępności innych artystów.

d3etnqz

Czy Ryszard Rynkowski wróci na scenę i wystąpi podczas trasy? Tego z pewnością dowiemy się niebawem.

Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Pożegnano go oklaskami

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3etnqz

Podziel się opinią

Share
d3etnqz
d3etnqz