Trwa ładowanie...
d13jqux

Odmieniona Rihanna w nowym teledysku. Piosenkarka pokazała piersi

Piosenkarka zbudowała swoją karierę na licznych skandalach. Seksowna Barbadoska bardzo często prowokuje odważnymi kreacjami na imprezach oraz zdjęciami na granicy dobrego smaku, które publikuje na Instagramie. Kilka dni temu na Youtubie pojawił się teledysk do najnowszego singla DJa Khaleda "Wild Thoughts" z gościnnym udziałem Rihanny. Artystka pokazała w nim piersi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odmieniona Rihanna w nowym teledysku. Piosenkarka pokazała piersi
(Youtube.com)
d13jqux

Czerwiec jest gorącym miesiącem nie tylko ze względu na wysokie temperatury za oknem. To okres, w którym pojawia się wiele wakacyjnych przebojów, przy których będziemy się bawić w najbliższych tygodniach. Nie inaczej jest z klipem, w którym wystąpiła Riri. Miał on swoją premierę w miniony weekend, a już został odtworzony ponad 20 mln razy.

Prócz tanecznych brzmień uwagę zwraca seksowna Rihanna, która przez cały klip ma na sobie prześwitującą bluzkę, spod której widać nagie piersi. Piosenkarka wygląda w teledysku obłędnie. Warto dodać, że ostatnimi czasy media zarzucały wokalistce, że przytyła, niektórzy podejrzewali, że być może jest w ciąży. Nowym teledyskiem Barbadoska ucina wszelkie spekulacje.

Zobaczcie klip

   Youtube.com
d13jqux

Podziel się opinią

Share

d13jqux

d13jqux