Trwa ładowanie...
d39snd7
News

Oficjalne oświadczenie Kensington Palace w sprawie księcia Harrego i jego dziewczyny

Książę Harry cieszy się dużą popularnością wśród Brytyjczyków. Wszyscy interesują się jego życiem prywatnym, dlatego plotki o romansie z aktorką, Meghan Markle, wywołały ogromne poruszenie. W sprawę postanowili zaangażować się przedstawiciele Kensington Palace. Opublikowano oficjalne oświadczenie.
Share
Oficjalne oświadczenie Kensington Palace w sprawie księcia Harrego i jego dziewczyny
Źródło: newspix.pl
d39snd7

Rzecznicy rodziny królewskiej zabrali głos w kwestiach, które do tej pory były tylko plotkami. Kensington Palace opublikował oświadczenie z którego wynika, że Harry i aktorka Meghan Markle są parą. Książę ma świadomość, jak krzywdzące może być zainteresowanie mediów. Młody monarcha zaapelował więc o zaprzestanie prześladowania jego ukochanej.

- Media często publikują nieprawdziwe informacje na temat księcia. Nauczył się je ignorować i starał skupiać przede wszystkim na pracy i rodzinie. W ubiegłym tygodniu wszelkie granice zostały przekroczone, kiedy jego dziewczyna, Meghan Markle, została publicznie poniżona i oczerniona. Ogólnokrajowe gazety wykazały się rasizmem i seksizmem. Fotoreporterzy próbowali dostać się do jej domu, stali przy drzwiach, kontaktowali się z byłymi chłopakami, współpracownikami i przyjaciółmi, próbując zdobyć kompromitujące materiały. Książę Harry martwi się o bezpieczeństwo ukochanej i żałuje, że nie jest w stanie jej ochronić. Nie chce, by media w tak brutalny sposób angażowały się w jego życie, a także prosi o uszanowanie ich prywatności - napisano na oficjalnej stronie brytyjskiej rodziny królewskiej.

Czy obawy księcia są uzasadnione? Harry w przeszłości krytykował media za próby naruszania jego prywatności. Biorąc pod uwagę tragiczną historię jego matki, księżej Diany, apel monarchy nie powinien nikogo dziwić.

d39snd7

ZOBACZ TAKŻE:

d39snd7

Podziel się opinią

Share
d39snd7
d39snd7