Trwa ładowanie...
d1gmdny

Oficjalnie: Met Gala 2020 przełożona. Powodem koronawirus

Met Gala 2020 miała odbyć się na początku maja, ale pandemia koronawirusa sprawiła, że organizatorzy postanowili ją przełożyć i nie ryzykować bezpieczeństwa uczestników.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Met Gala 2020. Cara Delevingne w tym roku nie założy tak pomysłowej kreacji
Met Gala 2020. Cara Delevingne w tym roku nie założy tak pomysłowej kreacji (Getty Images)
d1gmdny

Met Gala to coroczna wystawa mody połączona ze zbiórką pieniędzy na Instytut Kostiumów Metropolitalnego Muzeum Sztuki w Nowym Jorku. Impreza, którą uznaje się za jedną z najważniejszych w świecie mody, związana jest też wydarzeniem otwierającym tematyczną wystawę w muzeum, a zaproszeni goście mogą jako pierwsi obejrzeć ekspozycję. Jednak największe zainteresowanie wzbudzają kreacje przybyłych gwiazd, bowiem projektanci prześcigają się w tworzeniu jak najbardziej zjawiskowych.

ZOBACZ TEŻ: "Dance, dance, dance": Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora odeszli z programu

Hasło przewodnie tegorocznej gali miało brzmieć "O czasie: moda i trwanie". Organizatorzy za to o czasie zdecydowali, że impreza zaplanowana na 4 maja nie odbędzie się w tym terminie. Met Gala 2020 została przełożona z powodu rozwijającej się pandemii koronawirusa, a bezpieczeństwo uczestników jest jednak najważniejsze.

d1gmdny

Jak podaje portal people.com, organizatorzy zapewniają, że kreacje, jakie miały zostać zaprezentowane na wystawie, ukażą się w majowym wydaniu magazynu "Vogue".

Oprócz tego nowojorskie muzeum ogłosiło, że będzie nieczynne dla odwiedzających do 4 kwietnia, a wszelkie większe wystawy i wydarzenia zaplanowane do 15 maja zostają przełożone.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d1gmdny

Podziel się opinią

Share
d1gmdny
d1gmdny