Trwa ładowanie...

Ojcem dziecka z pierwszego małżeństwa okazał się drugi mąż. Skomplikowane życie Kaczyńskiej

W życiu uczuciowym Kaczyńskiej łatwo się pogubić. Dwójka dzieci, trzeci partner, a w planach kolejne sakramentalne "tak". Jej burzliwe związki nie mają jednak dla nas tajemnicy - wyjaśniamy kto, z kim i kiedy.

Ojcem dziecka z pierwszego małżeństwa okazał się drugi mąż. Skomplikowane życie KaczyńskiejŹródło: PAP, fot: Adam Warżawa
d1xj4k4

Pamiętacie słynną kampanię prezydencką z 2005 r. Na bilbordach w całej Polsce pojawiły się plakaty uśmiechniętej rodziny Kaczyńskich z napisem: Rodzina. Uczciwość. Przyszłość. Tak brzmiały hasła wyborcze ówczesnego kandydata na prezydenta. To wtedy, po raz pierwszy poznaliśmy córkę Lecha, oraz jej małżonka, Piotra Smuniewskiego. Już kilka lat później okazało się, że rodzina jak z obrazka to tylko pozory, a Kaczyńska wiodła dość bujne życie uczuciowe. Ale zacznijmy od początku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W 2002 r., w sopockim kościele, Marta powiedziała sakramentalne "tak" Piotrowi Smuniewskiemu. Obydwoje mieli po 20 lat i byli w sobie zakochani bez pamięci. Z tego związku narodziło się ich pierwsze dziecko, córka Ewa. Niestety ich miłość nie trwała długo, a w małżeństwie pojawiły się pierwsze kłótnie. Ostatecznie para rozstała się a Piotr często odwiedzał ich córkę Ewę. Sytuacja uległa zmianie w 2007 r. Od tego czasu pierwszy mąż Marty całkowicie zaprzestał kontaktu z córką.

d1xj4k4

Szukasz kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, produktów do makijażu albo perfum? Wejdź na stronę Douglas kupony rabatowe

Jak wówczas plotkowano, Marta będąc jeszcze żoną Piotra, nieoficjalnie spotykała się już z nowym partnerem, adwokatem Marcinem Dubienieckim. w 2007 r., urodziła im się córka, Martyna. Prezydentówna i słynny trójmiejski adwokat wzięli ślub cywilny. Przysięga przed ołtarzem nie wchodziła w grę; według prawa kościelnego Marta nadal była żoną Piotra a Marcin był niewierzący. Ostatecznie jednak i tu pojawiły się niesnaski i para rozstała się w 2012 r. Tym razem wniosek o rozwód złożył mąż Marty, lecz sprawa rozwodowa utknęła podczas afery, której głównym bohaterem był Dubieniecki.

Tego samego roku sopocka prokuratura ujawniła informację, że to nie pierwszy mąż Marty jest ojcem Ewy. Okazał się nim ojciec ich drugiej córki, Marcin Dubieniecki.

- 29 czerwca 2007 roku w Prokuraturze Rejonowej w Sopocie na podstawie wniosku Marty Kaczyńskiej-Dubienieckiej zarejestrowano postępowanie wyjaśniające o zaprzeczenie ojcostwa małoletniej Ewy Smuniewskiej. Stronami wyżej wymienionego postępowania byli Marta Kaczyńska-Dubieniecka oraz Piotr Smuniewski. W toku postępowania przesłuchano strony oraz świadka. 2 października 2007 roku skierowano do Sądu Rejonowego w Sopocie pozew o zaprzeczenie ojcostwa – jak podawała wówczas szefowa Prokuratury Rejonowej w Sopocie. Ta informacja wyjaśniła tajemnicze zniknięcie Smuniewskiego z życia rodziny Kaczyńskich.

d1xj4k4

Para próbowała wziąć rozwód, ale w sierpniu 2015 r. jeszcze aktualny mąż Marty został zatrzymany przez CBA. Postawiono mu zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej, mającej wyłudzać pieniądze z Państwowego Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Małżeństwo oficjalnie zakończyło się dopiero 22 listopada 2016 r.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną ONS.pl
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Źródło: ONS.pl

W 2017 r. Marta postarała się o kościelne unieważnienie małżeństwa z pierwszym partnerem. W mediach zawrzało. Dlaczego Marcie nagle zależy na unieważnieniu ślubu? Jak okazało się niedługo potem, córka pary prezydenckiej spotyka się z nową miłością Piotrem Zielińskim. I choć partner jest niewierzący, tym razem nic nie stoi na przeszkodzie, by marzenie Marty się ziściło. Narzeczeni wezmą jednostronny ślub kościelny, który polega na tym, że oficjalną przysięgę składa tylko osoba wierząca, a partner jedynie towarzyszy w ceremonii. Jak twierdził informator "Faktu" - Marta chce żyć po bożemu i teraz nawraca wszystkich znajomych. - Jak podaje również tabloid, spodziewa się trzeciego dziecka, lecz nie jest to potwierdzona informacja.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xj4k4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xj4k4