Trwa ładowanie...

Ojciec księżnej Meghan znowu udzielił wywiadu. Padają wstrząsające słowa

Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan, chyba zakłada, że nie ma już nic do stracenia. Zamiast próbować odbudować swoje stosunki z córką, kolejny raz rozmawia z mediami, zdradzając jej tajemnice.

Share
Ojciec księżnej Meghan znowu udzielił wywiadu. Padają wstrząsające słowaŹródło: EastNews/Getty Images
dkn5z63

Channel 5 wyemituje dokument "Thomas Markle: moja historia". Oczywiście w rzeczywistości to nie będzie historia Thomasa, który sam w sobie nikogo nie interesuje, a jego znanej córki, żony księcia Sussex.

Między Meghan i jej ojcem przestało się układać, gdy ten zaczął opowiadać mediom o osobistych sprawach swojej córki, przesyłać gazetom jej prywatne zdjęcia, ustawiać się z fotoreporterami dla zysku. Jak widać, to go niczego nie nauczyło, bo dziś nie mając z córką, zięciem i wnukiem żadnego kontaktu, nadal wypowiada się na ich temat w mediach.

W udostępnionych fragmentach dokumentu słyszymy, że najbardziej zabolało go to, że o tym, że będzie miał wnuka dowiedział się z radia, a nie od córki. Padają też wstrząsające słowa:

dkn5z63

- Nie sądzę, by Meghan i Harry chcieli mnie widzieć. Pewnie zobaczą mnie, dopiero gdy będę wkładany do ziemi.

Meghan i Harry właśnie zaczęli nowe życie w Kanadzie, z dala od brytyjskich mediów i oficjalnych obowiązków rodziny królewskiej.

Zobacz: Prolog - Paweł Kapusta

dkn5z63
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dkn5z63
dkn5z63