Trwa ładowanie...

"Ojciec Mateusz". Mikołaj Roznerski zastąpi Artura Żmijewskiego

Widzów serialu "Ojciec Mateusz" czekają niemałe emocje. Główny bohater, w którego wcielał się do tej pory Artur Żmijewski, już wkrótce doczeka się innego odtwórcy tej roli.

"Ojciec Mateusz". Mikołaj Roznerski zastąpi Artura ŻmijewskiegoŹródło: East News, fot: East News
d3sj39d
d3sj39d

Artur Żmijewski już od 11 lat wciela się w tytułowego "Ojca Mateusza". Teraz fani mogą przeżyć szok. Kiedy wkrótce włączą serial, na ekranie zobaczą Mikołaja Roznerskiego. Aktor niedawno opublikował zdjęcie w sutannie i już wiadomo, że zagości w Sandomierzu.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Izabella Miko: "Bardzo chcę zostać mamą!"

Jak podaje "Super Express", w kolejnym sezonie ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) wyjedzie do Krakowa na rekolekcje. Nie będzie go przez dłuższy czas w Sandomierzu i zacznie szukać zastępcy.

Do tego zadania zostanie wytypowany Walery Opłatek, w którego właśnie wcieli się Mikołaj Roznerski. Zamieszka on na plebanii i ponoć szybko zyska przychylność Natalii (Kinga Preis) i Lucyny (Aleksandra Górska).

d3sj39d

Jak podaje tabloid, wkrótce wyjdzie na jaw, że ks. Żmigrodzki zniknął bez śladu. Wtedy w Sandomierzu pojawi się jego sobowtór, który zacznie wyłudzać pieniądze od wiernych.

Natalia zacznie panikować, że Mateusz został zamordowany. Produkcja na razie nie zabiera głosów ws. losów bohaterów.

Jesteście zadowoleni z takiej zmiany?

d3sj39d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj39d