Trwa ładowanie...
d14txl7

Ojciec Radosława Majdana jest wdzięczy synowej za "udomowienie" syna

Małżeństwo z Małgorzatą Rozenek służy byłemu piłkarzowi. Radek wreszcie ustatkował się i porzucił hulaszczy tryb życia. Zmianę dostrzegli również jego rodzice, którzy są zachwyceni przemianą syna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Radosław Majdan ma powody do radości. Jego rodzice są zachwyceni Małgorzatą Rozenek
Radosław Majdan ma powody do radości. Jego rodzice są zachwyceni Małgorzatą Rozenek (ONS.pl)
d14txl7

W jednym z ostatnich wywiadów Małgosia przyznała, że jest ulubienicą teścia. Pan Eugeniusz twierdzi, że jego syn wszystko zawdzięcza szczęśliwemu małżeństwu z gwiazdą TVN.

- Tata z mamą Radosława przyjechali do nas do domu. Mieliśmy kolację z dziećmi, biegały psy. W pewnym momencie tata Radka tak na mnie popatrzył i mówi: "Małgosiu, chciałbym ci bardzo podziękować za to, jaki dom stworzyłaś mojemu synowi". Bardzo się wtedy wzruszyłam, to było niezwykle miłe - powiedziała Rozenek w rozmowie z "Faktem".

d14txl7

Również Radek nie kryje radości z tego, że Małgosia jest oczkiem w głowie jego rodziców.

- Moi rodzice są bardzo wdzięczni Małgorzacie i kochają ją za to, że zorganizowała nam dom. Mój tata w bardzo szczery sposób jej kiedyś za to podziękował. Każdy rodzic przejmuje się przecież tym, jak żyje dziecko – powiedział w rozmowie z tabloidem.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d14txl7

Podziel się opinią

Share
d14txl7
d14txl7