Trwa ładowanie...
selena gomez
13-06-2016 15:31

Ojczym Seleny Gomez zbiera pieniądze dla rodziny zastrzelonej Christiny Grimmie

Ojczym Seleny Gomez postanowił wesprzeć rodzinę zamordowanej 10 czerwca piosenkarki, Christiny Grimmie. Zbiórkę pieniędzy rozpoczął kilka godzin po jej śmierci, a uzbierana suma przeszła jego oczekiwania.

Ojczym Seleny Gomez zbiera pieniądze dla rodziny zastrzelonej Christiny GrimmieŹródło: Instagram.com
d3qleua
d3qleua

Przypomnijmy, że piosenkarka rozdawała autografy po swoim koncercie, kiedy podszedł do niej nieznany mężczyzna i strzelił. Brat Christiny złapał napastnika, ten jednak popełnił samobójstwo. 22-latka została zabrana do Orlando Regional Medical Center. Niestety, jej stan był krytyczny i po kilku godzinach zmarła.

Christina była przyjaciółką Seleny Gomez. Piosenkarka podczas swojego ostatniego występu oddała jej hołd, śpiewając specjalnie dla niej jeden ze swoich utworów. Na koniec rozpłakała się na scenie. Śmierć Grimmie bardzo przeżył również Brian Teefey, ojczym Gomez. Mężczyzna przyznał, że Christina była dla niego jak córka i wielokrotnie pomagał jej w muzycznej karierze. Poruszony opublikował w internecie osobiste wyznanie:

- Słowa nie mogą opisać tego, co czuję. Chciałem pomóc jej osiągnąć muzyczne marzenie, jednocześnie chroniąc ją przed pułapkami związanymi z tym biznesem. Nigdy bym nie przypuszczał, że ten występ okaże się właśnie jedną z takich zasadzek. Grimms Kocham cię i tęsknię za tobą nie do pojęcia - napisał.

d3qleua

Dotknięty jej śmiercią postanowił również na stronie jednej z fundacji założyć wątek, za pomocą którego internauci mogli wpłacać pieniądze dla rodziny zmarłej wokalistki. Teefey spodziewał się uzbierać około 4 tysięcy dolarów, ale po dobie suma na koncie fundacji wynosiła już około 105 tysięcy dolarów. Zebrana kwota zostanie przekazana rodzicom i bratu Christiny.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Zobacz także: "Jak widzę apaszkę mamy, to się wzruszam. To są znaki, że czuwa i nie pozwoli mi zrobić krzywdy"

d3qleua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qleua