Trwa ładowanie...
dw7qdng

Ola Ciupa na Dominikanie. Fani nie dowierzają

Ola Ciupa chętnie i dość często pokazuje swoim fanom zdjęcia z egzotycznych destynacji. Jednak nie wszystkie jej wyjazdy to tylko i wyłącznie wakacje. Czasem jest to odpoczynek połączony z pracą. Tak właśnie jest w przypadku jej aktualnego pobytu na Dominikanie. Fani nie mogą uwierzyć w to, jak pięknie prezentuje się sylwetka prezenterki na tle rajskich widoków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Ciupa zaskakuje swoich fanów. Jej figura jest idealna
Ola Ciupa zaskakuje swoich fanów. Jej figura jest idealna (ONS.pl)
dw7qdng

Ola Ciupa często wyjeżdża na wakacje do dalekich krajów. Nie ma się zresztą czemu dziwić, zwłaszcza teraz, gdy temperatury w Polsce nie porywają i nie zachęcają do aktywności na zewnątrz. Tym razem jednak egzotyczny wyjazd to nie tylko przyjemność, ale też obowiązek. Na Dominikanę Ola Ciupa wybrała się wraz z ekipą telewizyjną, by tam "odwoływać zimę". Jako przykładna influencerka bardzo chętnie chwali się zarówno swoimi zdjęciami, jak i rajskimi widokami.

Trzeba przyznać, że taka egzotyka zdecydowanie jej służy. Ola Ciupa przepięknie wygląda na tle błękitnej wody i bezchmurnego nieba. Fani prezenterki wręcz nie mogą uwierzyć w to, jak idealnie prezentuje się jej ciało. Niesamowicie długie nogi od razu przykuwają uwagę.

dw7qdng

Czerwony kostium kąpielowy kontrastuje z idealnym błękitem wody i nieba. "Boże, jaka cudowna figura", "Wow!", "Olśniewająco", "Mój ideał" - pisali obserwatorzy Ciupy.

A jak wam podoba się Ola Ciupa w takiej scenerii?

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

dw7qdng

Podziel się opinią

Share

dw7qdng

dw7qdng