Trwa ładowanie...
d2utfxa

Ola Ciupa pokazała swój poranek. Idealny czas

Ola Ciupa jest zapracowana. Nie tylko pracuje w jednej ze stacji telewizyjnych, wypełnia obowiązki influencerki i modelki, ale też spełnia marzenia, tworząc muzykę. Zdecydowanie dobrze wykorzystuje swoje 5 minut. Pamięta jednak, że odpoczynek jest równie ważny co praca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Ciupa pokazała swój idealny poranek
Ola Ciupa pokazała swój idealny poranek (ONS.pl)
d2utfxa

Ola Ciupa nie próżnuje. Jest prezenterką jednej ze stacji telewizyjnych, gra jako DJ-ka na imprezach w klubach, tworzy swoją własną muzykę. Jako że jest lubiana wśród młodych ludzi, a jej profil na Instagramie obserwuje prawie pół miliona osób, firmy chętnie płacą jej za promocję swoich produktów. Ola pilnie wypełnia więc także obowiązki influencerki. I choć Ciupa naprawdę sporo pracuje, zdaje sobie sprawę, że w życiu należy zachować balans, a odpoczynek jest równie ważny.

Ola Ciupa i jej chłopak odpoczywają aktualnie w polskich górach. Celebrytka pokazała swoim fanom, jak wygląda jej poranek. Idealny! Bajeczny widok za oknem, biała, świeża pościel, którą można się otulić, ciepła kawa i różne przysmaki na talerzach - czyż w ten sposób nie chciałby budzić się każdy z nas?

W komentarzach próżno jednak szukać zazdrośników. Obserwatorzy Oli cieszą się jej błogim spokojem: "Powodzi się!", "Marzenie", "Ola, sztosik!", "Wygląda pięknie!" - pisali fani.

d2utfxa

ZOBACZ TEŻ: Ola Ciupa ma nowe zajęcie

d2utfxa

Podziel się opinią

Share
d2utfxa
d2utfxa