Trwa ładowanie...
d416kpj

Ola Ciupa pracuje nad debiutem muzycznym. Modelka chce podbić polską scenę klubową

Ola Ciupa realizuje się jako DJ-ka! Popularna modelka zdradziła, że właśnie pracuje nad swoim muzycznym debiutem, który ma ukazać się tego lata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ola Ciupa, polsat Superhit festiwal 2015
Ola Ciupa, polsat Superhit festiwal 2015 (ONS.pl, Fot: WP.PL)
d416kpj

Jeszcze niedawno Ola Ciupa była przede wszystkim kojarzona z występów w teledyskach Donatana, licznych imprez branżowych oraz skoków do wody w jednym z telewizyjnych programów rozrywkowych. Taki wizerunek gwiazdy może jednak wkrótce pójść w zapomnienie. Ciupa planuje bowiem rozpocząć karierę muzyczną jako DJ-ka. Celebrytka już raz miała okazję zaprezentować swoje zdolności miksowania jesienią 2016 roku, kiedy to wystąpiła na Stadionie Narodowym. Teraz przyszedł czas wypuszczenia swojego pierwszego autorskiego materiału.

DJ Slavic Girl, bo takim pseudonimem artystycznym posługuje się Ola Ciupa, zdradziła w rozmowie z agencją Newseria, że w ostatnim czasie muzyka stała się jej największą pasją:

- Rzadziej chodzę na eventy, ponieważ w weekendy gram w całej Polsce, występuje jako DJ. Sprawia mi to wiele radości i jest moją główną zajawką w życiu. Żałuję, że nie zaczęłam robić tego wcześniej, bo się realizuję.
Kilka dni temu w rozmowie z Wirtualną Polską Ciupa przyznała się, że nie narzeka na brak muzycznych zleceń. Modelka koncertuje w całym kraju, a jej imprezy są dobrze przemyślanym widowiskiem:

d416kpj

- Moje występy to show. Dbam o każdy element, począwszy od tego, jak wyglądam (...) Zawsze jest element zaskoczenia. Dopasowuję się z muzyką do ludzi w danym mieście, tak żeby się dobrze bawili. Konfetti, ognie, dym - wszystko to można zobaczyć na moich występach.

Ciupa nie ukrywa, że jej twórczość spotkała się z aprobatą innych twórców sceny klubowej. Swoją pomoc zaoferował początkującej artystce sam DJ Adamus. Była Słowianka Donatana dodała, że jej debiutancki utwór powinien zostać ukończony niebawem. Ma być to remiks starego popularnego utworu w wersji house. Czyżby szykował nam się nowy hit wakacji?

Zobacz: Ola Ciupa o swoich początkach w branży muzycznej i najbliższych planach

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d416kpj

Podziel się opinią

Share
d416kpj
d416kpj