Trwa ładowanie...
dkou5o2

Ola Ciupa rozstała się z partnerem. Danny Ferreri wydał oświadczenie

Ola Ciupa i Danny Ferreri nie są już dłużej parą. Znany youtuber poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Ciupa rozstała się z partnerem. Danny Ferreri wydał oświadczenie
Ola Ciupa rozstała się z partnerem. Danny Ferreri wydał oświadczenie (East News)
dkou5o2

W lutym 2019 r. Ola Ciupa poinformowała za pośrednictwem Instagrama, że spotyka się ze znanym youtuberem, Dannym Ferreri. Para spędzała wspólnie zimowe wakacje. Następnie wyjechali na urlop do Zanzibaru. Poznali się ponoć... przy wyjeździe z garażu.

Ola Ciupa i Danny Ferreri uczestniczyli razem w różnych projektach. Ostatnio para wraz z producentem, wokalistą i raperem Hellfieldem, nagrała utwór "Dynamit". Odpowiadali również za reżyserię teledysku do piosenki.

Od pewnego czasu Ferreri i Ciupa przestali udostępniać wspólne zdjęcia. Modelka również usunęła ze swojego profilu na Instagramie ich wspólne fotografie. Fani gwiazd zaczęli podejrzewać, że ich relacja może należeć już do przeszłości.

dkou5o2

Do tej pory para nie komentowała doniesień dotyczących rozstaniu. Wszystko jednak potwierdził ostatni post Danny’ego Ferreri, w którym wydał specjalne oświadczenie na temat przyszłości ich związku.

"Czas zamknąć pewien rozdział w moim życiu. Wielu z Was zastanawiało się, czy nadal jesteśmy razem. Nie odpowiadaliśmy na te pytania, bo sami do niedawna myśleliśmy, że uda nam się to wszystko poukładać. Dziękuje Oli za ten wspólnie spędzony czas, podczas którego jak w każdym związku były wzloty i upadki. Życzymy sobie powodzenia i pozostajemy w dobrych relacjach. Ten post zniknie po 24 h" - czytamy (zachowano oryginalną pisownię).

ZOBACZ TAKŻE: Ola Ciupa ma nowe zajęcie

dkou5o2

Podziel się opinią

Share

dkou5o2

dkou5o2