Trwa ładowanie...

Ola Ciupa rzuciła narzeczonego. "Chodziło o lojalność"

Ola i Łukasz znali się od lat, jeszcze zanim Ciupa zaistniała w show-biznesie. Niestety ich związek dotknął niedawno poważny kryzys, który zmusił modelkę do podjęcia radykalnej decyzji.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ola Ciupa rzuciła narzeczonego. "Chodziło o lojalność"Źródło: Facebook.com
d2yw7uw

– To nie było to. Łukasz ostatnio bardzo ją zawiódł w ważnej kwestii. Chodziło o lojalność. Dodatkowo w ciągu ostatnich tygodni strasznie się zmienił. Ola nie poznawała już mężczyzny, w którym się zakochała i z którym planowała dzieci – mówiła informatorka "Faktu".

Modelka wzięła te sygnały ostrzegawcze bardzo poważnie i stwierdziła, że to koniec.

Zerwała zaręczyny, ale nie rozpacza, bo "rzuciła się w wir imprez i spędza czas z koleżankami, dla których nie miała ostatnio czasu. Cieszy się, że ma wsparcie i nie jest sama".

Jeszcze niedawno Ciupę łączono z doktorem Gojdziem. Para przyjaciół, bo okazało się, że łączy ich relacja jedynie platoniczna, często spędzała wspólnie czas, razem pozowała do zdjęć prywatnie i na imprezach. Były nawet przytulenia w blasku fleszy. Plotki o romansie się wypaliły, a w czerwcu wyszło na jaw, że śliczna Ciupa ma narzeczonego.

Łukasz, który poprosił swoją partnerkę o rękę w maju, związany był z Olą od wielu lat. Ich związek narodził się zanim o modelce zrobiło się naprawdę głośno, bo aż 8 lat temu. Mogłoby się wydawać, że z takim stażem wiedzą o sobie wszystko.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2yw7uw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yw7uw