Trwa ładowanie...
Aleksandra Kwaśniewska
10-07-2016 11:11

Ola Kwaśniewska o pieniądzach: "Nie narzekam!"

Ola Kwaśniewska, choć z wykształcenia jest psychologiem, nie pracuje w swoim zawodzie. 35-latka nie ma stałego zajęcia, co pewien czas przeprowadza wywiady dla kolorowego pisma. W rozmowie z „Super Expressem” wyznała jednak, że nie narzeka na finanse.

Share
Ola Kwaśniewska o pieniądzach: "Nie narzekam!"Źródło: ONS.pl
d2s4cwv

Gwiazda od pewnego czasu realizuje się jako dziennikarka. Na swoim koncie ma autorski program radiowy „Niedziela słodko-Kwaśniewska”, który zakończył emisję w 2012 roku. Przez pewien czas była też jedną z prowadzących „Małą czarną” w TV4. Od tamtej pory minęło jednak trochę czasu, a Aleksandra nie spieszy się z szukaniem nowych zajęć. Jak twierdzi, wystarcza jej swobodna współpraca z kobiecym pismem.

Spotykam się z fajnymi ludźmi, rozmawiam z nimi, a potem piszę wywiady. Zawsze muszę się tłumaczyć, że to mało, ale ta praca daje mi wiele satysfakcji i to jest najważniejsze - wyznała „Super Expressowi”.

Przypomnijmy, że Kwaśniewska cztery lata temu została żoną muzyka, Jakuba Badacha. To przede wszystkim on dba o ich domowy budżet.

d2s4cwv

Nie lubię mówić o pieniądzach, ale nie narzekam. To, co zarabiam, mi wystarczy, a poza tym mam jeszcze męża, który dokłada się do naszego gospodarstwa domowego. Pieniądze z mojej pracy nie są więc najbardziej oczekiwanym dochodem każdego miesiąca - dodała.

Spodziewaliście się po niej takiego wyznania?

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach AKPA
Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach Źródło: AKPA
d2s4cwv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2s4cwv