Trwa ładowanie...

Ola Kwaśniewska skomentowała swoją ostatnią stylizację. Co napisała?

Córka prezydenckiej pary pojawiła się na salonach i wszyscy zwrócili uwagę na jej odmieniony wygląd. Jak zawsze nie zabrakło zabawnego komentarza.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Ola Kwaśniewska skomentowała swoją ostatnią stylizację. Co napisała?Źródło: ONS.pl
d30e0wq
d30e0wq

Ola Kwaśniewska to mistrzyni hashtagów na Instagramie. Niemal każde jej zdjęcie opatrzone jest jakimś zabawnym podpisem. Żona Kuby Badacha ostatnio pojawiła się na imprezie butiku z ekskluzywną odzieżą, w którym ubiera się wiele polskich gwiazd. Kwaśniewska rzadko bywa na salonach, ale w tym przypadku zrobiła wyjątek. Następnego dnia wszyscy pisali o jej stylizacji i lekko zmienionym wyglądzie. W dużej mierze chodziło o spory biust i zaokrągloną twarz gwiazd. Zaczęto nawet spekulować, że być może Ola i Kuba spodziewają się pierwszego dziecka.

Kwaśniewska nie zwlekała i postanowiła zabrać głos w tej kwestii na Instagramie. Dodała zdjęcie swojej stylizacji z tamtego wieczora i napisała:
- Człowiek chce sobie polatać normalnie, żeby coś tam fajnie było, ale nie da się. Zawsze coś, zawsze coś. Zawsze coś. I ci też siedzą, patrzą i jak się podoba to "Uuu brawo, brawo", a jak przyjdzie co do czego to żaden ci nie powie, że ci włosy klapły. Żaden ci nie rzuci subtelnej aluzji do Krzysztofa Rutkowskiego bądź lądowiska dla helikopterów dla Barbi. Żaden nie powiedział, nic - napisała w hashtagach prezydentówna na Instagramie.

Czy Ola próbuje odciągnąć uwagę od innych ważnych kwestii? Przekonamy się z pewnością niebawem.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl

Kwaśniewska: "Jest mnóstwo momentów, kiedy czuję się traktowana niesprawiedliwie!"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d30e0wq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30e0wq