Trwa ładowanie...
d1i3vc7
News

Ola Nowak i jej niewyobrażalnie długie nogi. Wygląda niesamowicie

Ola Nowak postanowiła odpocząć nieco od obowiązków codziennego życia i uciekła na dalekie wakacje. Nie zapomina jednak o zobowiązaniach influencerki. Pokazuje więc fanom piękne brazylijskie widoki, a przy okazji chwali się swoimi niewyobrażalnie długimi nogami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ola Nowak na egzotycznych wakacjach.
Ola Nowak na egzotycznych wakacjach. (Instagram.com)
d1i3vc7

Ola Nowak, jak każdy, zmaga się z wieloma obowiązkami codzienności. Dodatkowo mierzy się również z zobowiązaniami, jakie wywierają na niej reklamodawcy oraz fani. Nie chcąc choć na chwilę wypaść z obiegu musi utrzymywać regularną aktywność w swoich social mediach. Oznacza to codzienne dodawanie zdjęć, nagrywanie na InstaStories i odpisywanie fanom na wiadomości. Nowak o tym nie zapomina – nawet gdy wyjeżdża na egzotyczne wakacje dzieli się z obserwatorami tym, co dookoła niej.

Ola Nowak postanowiła wybrać się do Brazylii. Kapryśna polska pogoda nie pozwalała na chwalenie się wdziękami, jednak tam influencerka nie musi się o to martwić. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wśród palm. Urzeka jednak nie tylko sceneria, ale i sama Ola. Szczególną uwagę przykuwają jej nogi. „Nogi do nieba” - napisała jedna z fanek. I rzeczywiście coś w tym jest. Nowak może pochwalić się świetną figurą, której dopełnieniem są właśnie niezwykle długie nogi.

A jak Wam podoba się zdjęcie Oli Nowak?

d1i3vc7

Podziel się opinią

Share

d1i3vc7

d1i3vc7