Trwa ładowanie...

Ola Nowak i jej niewyobrażalnie długie nogi. Wygląda niesamowicie

Ola Nowak postanowiła odpocząć nieco od obowiązków codziennego życia i uciekła na dalekie wakacje. Nie zapomina jednak o zobowiązaniach influencerki. Pokazuje więc fanom piękne brazylijskie widoki, a przy okazji chwali się swoimi niewyobrażalnie długimi nogami.
Share
Ola Nowak na egzotycznych wakacjach.
Ola Nowak na egzotycznych wakacjach.Źródło: Instagram.com
d1i7i9q

Ola Nowak, jak każdy, zmaga się z wieloma obowiązkami codzienności. Dodatkowo mierzy się również z zobowiązaniami, jakie wywierają na niej reklamodawcy oraz fani. Nie chcąc choć na chwilę wypaść z obiegu musi utrzymywać regularną aktywność w swoich social mediach. Oznacza to codzienne dodawanie zdjęć, nagrywanie na InstaStories i odpisywanie fanom na wiadomości. Nowak o tym nie zapomina – nawet gdy wyjeżdża na egzotyczne wakacje dzieli się z obserwatorami tym, co dookoła niej.

Ola Nowak postanowiła wybrać się do Brazylii. Kapryśna polska pogoda nie pozwalała na chwalenie się wdziękami, jednak tam influencerka nie musi się o to martwić. Na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje wśród palm. Urzeka jednak nie tylko sceneria, ale i sama Ola. Szczególną uwagę przykuwają jej nogi. „Nogi do nieba” - napisała jedna z fanek. I rzeczywiście coś w tym jest. Nowak może pochwalić się świetną figurą, której dopełnieniem są właśnie niezwykle długie nogi.

A jak Wam podoba się zdjęcie Oli Nowak?

d1i7i9q

Podziel się opinią

Share
d1i7i9q
d1i7i9q