Trwa ładowanie...
d1p365m

Ola Szwed pokazała zdjęcie z synkiem. Uroczy widok!

Choć jest aktywna w mediach społecznościowych, nie pokazuje tam często swojej rodziny. Tym razem zrobiła wyjątek. Zobaczcie zdjęcia z synkiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Ola Szwed wybrała się na wakacje
Ola Szwed wybrała się na wakacje (Forum)
d1p365m

Ola Szwed jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Białkowskim. Owocem ich związku jest 3-letni syn, Borys.

Zobacz też: Aleksandra Szwed też walczy z hejterami. "Trzeba reagować, bo milczenie jest przyzwoleniem"

Aktorka wybrała się na wakacje z rodziną do Chałup. Tam aktywnie spędza czas z mężem i synkiem. Zdjęciami z wypadu chwali się w mediach społecznościowych. Te z jej dzieckiem robią największą furorę. Głównie przez to, że aktorka kojarzona z "Rodziny zastępczej" praktycznie w ogóle nie publikuje jego zdjęć na swoim profilu. Internauci zwrócili uwagę na ubranko Borysa. "Co tam zima nad morzem?, że w czapce chodzicie?".

Chałupy to doskonałe miejsce do tego, żeby odpocząć od medialnego zgiełku. Jednak Ola Szwed nie wyleguje się na kanapie, a razem z najbliższymi aktywnie spędza czas. - O świcie zostałam porwana przez moich chłopaków na plażę, gdzie uskutecznialiśmy pseudo-jogowe wygibasy – pisze pod zdjęciem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć równie udanej pozostałej części urlopu.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1p365m

Podziel się opinią

Share
d1p365m
d1p365m